Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki/kik lehetnek igazi naturál...

Ki/kik lehetnek igazi naturál testépítők/fitness guruk, akiknek a szavára tényleg lehetne adni?

Figyelt kérdés

A youtube-os olyan dolgokat mond, amiket a 7 éves saját tapasztalataim alapján bátran állíthatom hogy hatalmas nagy baromság.


Pl az egyik legnépszerűbb csatorna a TMW, akik heti 4X 40 percet edzenek kb véggi gépeken, és napi 3 gyorskaját esznek, meg egy saját forgalmazású protein shaket...


Persze a fizikumuk látványos, de naturáloknak ilyen f*****gok nem fognak működni.


Aztán Vegan Gains, aki szintén napi 3X eszik, szinte mindig csak zöldségeket (Protein szerintem 100g nincs meg), és kétszer jár konditerembe, egyébként biciklizik, és mma-zik...



Én leginkább Scoobyban bízok, bár néha ő is gyanús.


Szóval nektek mi a véleményetek, ki az akiben lehetne bízni?


2016. jún. 3. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 41/62 anonim ***** válasza:
aki meg lepontoz, az nyugodtan elugathatja hogy miért nem ért velem egyet, meg a 8 képpel amit csatoltam, meg meggyőzhetnek arról, hogy kiss jenő miért jobb mint pl egy phil heath
2016. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/62 anonim ***** válasza:
cortez: okés, igazad van.
2016. jún. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/62 anonim ***** válasza:
amúgy galamb, dr gödény györgynek mióta van pro kártyája? az meg a másik, hogy ha még pl Németh Istvánt, vagy Molnár Petit emlitenéd, még nem szóltam volna be, hogy magyarok és jól néznek ki, de igy...
2016. jún. 3. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/62 anonim ***** válasza:

A Youtube-osok közül szerintem ő naturál és jókat is mond (bár néha kicsit irritáló a gyerek :D)


https://www.youtube.com/user/TheAlphaDestiny


Alan Thrall-tól edzéstechnika szempontjából tanultam sokat, de ő erőemelő, szóval kinézetre nem igazán példakép


https://www.youtube.com/channel/UCRLOLGZl3-QTaJfLmAKgoAw


És persze a legnagyobb arc, bár ő már nem biztos, hogy naturál :DDD


https://www.youtube.com/channel/UCQpOyeHpNHqpYBjF7rsjMGA

2016. jún. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/62 A kérdező kommentje:

44-es!!!!


Ember, milió köszönet, ezen az utolsón meghalok :DDDDDD

Mondjuk én is vicces fejeket vágok emelésnél, de ez :DDDDDDDDDDDDDDDDD

2016. jún. 4. 00:16
 46/62 anonim ***** válasza:
Most én is linkeljem be a képedet herold, majd egy magas ember képét, és rakjak :D-ket?
2016. jún. 4. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/62 anonim ***** válasza:
lee priest aztán magas (Y) szép volt
2016. jún. 4. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/62 anonim ***** válasza:
ja és yates 178 jenő meg 174. miről beszélsz?
2016. jún. 4. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/62 anonim ***** válasza:

Ne konkrétan értsd!

Példa volt arra, amit most itt művelsz Kiss Jenővel.

2016. jún. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/62 anonim ***** válasza:
miért is? valaki azt állitottam hogy kiss jenő milyen hú de jó testépitő, plusz ha 10 magyar kondist megkérdezed, hogy ki a kedvence, 5 őt fogja mondani, én azt mertem mondani hogy a mostani formája nem esztétikus, erre le lettem ugatva, megmutattam hogy miért állitom, azt amit, és kész. én nem mondtam hogy ő tehet róla, meg nem mondtam hogy ez engem zavar, csak közöltem azt a tényt a sráccal, hogy jenő azért nem akkora király, mint hiszi.
2016. jún. 4. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!