Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki/kik lehetnek igazi naturál...

Ki/kik lehetnek igazi naturál testépítők/fitness guruk, akiknek a szavára tényleg lehetne adni?

Figyelt kérdés

A youtube-os olyan dolgokat mond, amiket a 7 éves saját tapasztalataim alapján bátran állíthatom hogy hatalmas nagy baromság.


Pl az egyik legnépszerűbb csatorna a TMW, akik heti 4X 40 percet edzenek kb véggi gépeken, és napi 3 gyorskaját esznek, meg egy saját forgalmazású protein shaket...


Persze a fizikumuk látványos, de naturáloknak ilyen f*****gok nem fognak működni.


Aztán Vegan Gains, aki szintén napi 3X eszik, szinte mindig csak zöldségeket (Protein szerintem 100g nincs meg), és kétszer jár konditerembe, egyébként biciklizik, és mma-zik...



Én leginkább Scoobyban bízok, bár néha ő is gyanús.


Szóval nektek mi a véleményetek, ki az akiben lehetne bízni?


2016. jún. 3. 20:43
1 2 3 4 5 6 7
 51/62 anonim ***** válasza:

de van is rólam egy ilyen RÉGI (!!!) kép, amin mindig jót nevetek ha meglátom :DDDD

[link]


(a srác tényleg magas, na :(( )

2016. jún. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/62 anonim ***** válasza:
Csak te nem olyan hangnemben fejezted ki magad. Direkt kihangsúlyoztam a :D-ket ezzel kapcsolatosan. Szapultad inkább.
2016. jún. 4. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/62 anonim ***** válasza:
ja semmi, én igy irok, mindenki máshogy értelmezi. betüknek nincsen hangsúlya, se mimikája.
2016. jún. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/62 anonim ***** válasza:
Belikelted Kiss Jenőt, majd egy másik csávót, és röhögtél.
2016. jún. 4. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/62 anonim ***** válasza:
hát hasonlitsad már össze, majd olvassad el galamb kommentjeit :)) te nem nevetsz rajta?
2016. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/62 anonim ***** válasza:

Van alapja, de akkor sem így kéne, nem ezt érdemli Kiss Jenő.

Pl:

Sokkal magsabb nálad, aki melletted áll a képet.

Állva leszophatnád, aki melletted áll a képen.

Nem mindegy.

2016. jún. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/62 anonim ***** válasza:
Hát irja, engem nem zavar, nem kell mindent mellre venni, 2016 van, és az interneten vagyunk. A régi formája oké, a mostani szerintem már nem éri meg a bekészülést. Így jó?
2016. jún. 4. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/62 anonim ***** válasza:
40%
Corteznek is a koksztól meg a növitől lett akkora bele meg dereka, úgy néz ki, mint egy korhadt fatörzs!
2016. jún. 4. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/62 Cortez70 ***** válasza:
Ja, mert nekem aztán hú de nagy belem van, Növit meg csak képről láttam eddig.
2016. jún. 4. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/62 anonim ***** válasza:
Omar Isuf, Alan Thrall, Silent Mike (igen még naturál), Michael Kory. Igaz egyikük sem kifejezetten csőlátású body builder, de ez inkább jó dolog. Egyébként attól, hogy valaki nem naturál még érdemes lehet rá halgatni dolgokban, persze itt most nem ilyen mar ogus féle bohócokra gondolok.
2016. jún. 4. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!