Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mikortól kezd alakulni a...

Mikortól kezd alakulni a mellizom? 80-al nyomok jelenleg és olyan, mintha nem is lenne izom rajta. Tudom, hogy ez még nem sok, de 100 körül már látványos lesz?

Figyelt kérdés
2016. jún. 5. 10:26
 1/10 anonim ***** válasza:
Már szerintem kellene alakulnia. De 100 körül már kell valaminek látszódnia.
2016. jún. 5. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
genetika, vagy lehet csak zsirréteg fedi
2016. jún. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
Sokan nyomnak 100 feletti súllyal és szar a mellizmuk. A genetika is számít. De általában azért méretre is fejlődik ha erősödsz. Jó kajával.
2016. jún. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Krisz85 ***** válasza:

szerintem 98,75 kg nál lesz látványos, 95 kg, nál még semmi, és hoppsz 98,75 nél már az lesz, remélem elég cinikus voltam?! csak hogy érezed a kérdésed "okosságát".


de hogy segítsek is, azért nem fejlődik a melled, mert vag túledzed, /vagy csontozatilag és alkatilag gyengébb/ egy dolgot tehetsz


heti 1x edel rá keményen, legalább 3-4 gyakorlattal


fekvőtámasz mint bemelegítés

fekvenyomás

tárogatás gépen vagy egyekezessel

45 fokos padon nyomás


de ezt Neked kell kitapasztalni


lehet hogy az első deltád dogozik ,így célszerű lehet vagy a tricepszet vagy az vállat leedzeni rendesen és azon a napon közvetlen utána már a mellet, nekem ez nagyon bejön, de így lehet csak 50 el fogsz tudni fekvenyomni, de azt csak mellből, teljesen más érzés lesz, próbáld csak ki!


vagy még a nyomások egykezes súlyzóval hozhatnak megoldást

2016. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Krisz85 ***** válasza:
jah és fekvenyomáskor ne akaszd ki a könyököt, tehát ne nyomj teljes ismétléseket, mert akkor a triepszed is jobban fog dolgozni, és persze mellig engedd is le a súlyt
2016. jún. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy az ilyen problémák hátterében 95%-ban a rossz technika a gond, a súly lényegtelen.


Ne homoríts, ne pattints. Az alsó ponton én leszoktam tenni a mellkasomra a súlyt és egyig elszámolok minden ismétlésnél, az pedig alapvető, hogy a negatív szakaszban fele olyan sebességgel engedd a súlyt, mint amilyen gyorsan nyomod.

Rögtön vissza kell venni 10-20-30 kilót és itt meghal a dolog. Azért mégis ciki a haverok előtt, hogy hirtelen így "összeestél".


Azért mondom ezt, mert nekem sokáig az első vállam vette át a terhelést és ez segített.

2016. jún. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Lassú negatív, nincs pattintás. Az igaz, hogy lenti megállás után nem szrakodok, kinyomom.


Homorítani viszont szoktam. Próbálom nélküle.


Ja és nem haverokkal járok, magasról teszek rá ki mit gondol teremben.

Látod, most is az érdekelt, hogy nem látok magamon látványos fejlődést, pedig súlyban haladok.

2016. jún. 5. 13:16
 8/10 A kérdező kommentje:

Egyébként köszi, mindenkinek ment a zöld kéz.

Az, hogy pár válaszolónak van egy sajátságos stílusa, az más tészta. A szándék a lényeg.

2016. jún. 5. 13:17
 9/10 Cortez70 ***** válasza:
Senki nem írt most kifogásolható stílussal szerintem. De te tudod.
2016. jún. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Krisz85 ***** válasza:

nem rosszindulatból olyan a stílus amilyen, hanem a másik rávilágítása kérdésfeltevésének logikátlanságára, erről szól csak.



amúgy a homorítás szerintem kell, a legnagyobb profik is úgy nyomnak nem véletlen, sőt még az erőemelők is, lényeg a teljes megnyúlás és a csúcsösszehúzódás,

2016. jún. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!