Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Arnoldnak mitől volt ilyen...

Arnoldnak mitől volt ilyen nagy bicepsze?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Mindig a tricepsz teszi ki a felkar nagy részét, de Arnoldnak inkább a bicepsz, ilyen nagy bicepszet nem láttam kifejlődve így, hogy nagyobb legyen, mint a tricepsz.

Mitől van ilyen nagy bicepsze ? Az emberek 80% nem láttam hasonlót sem :


[link]

[link]

[link]

[link]



2016. jún. 6. 10:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Szerintem edzett rá és mintha a sportágban is lettek volna apróbb jelenetősségei...de nem biztos :S
2016. jún. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Genetika.
2016. jún. 6. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 Cortez70 ***** válasza:
Genetika, hogy kinek mi a jobban fejlődő izomcsoportja.
2016. jún. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
na meg nagyrészt a sok koksz.
2016. jún. 6. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Cortez70 ***** válasza:
51%
Nyilván kox is, de attól még a genetika dönti el az izomcsoportok arányait, az izmok tapadása is adott. Rengetegen koxolnak, de sosem lesz ilyen formájuk. Ennyi.
2016. jún. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Gén dopping. Gömbhal sejteket ültettek a bicepszébe és amikor ráfeszített megteltek a gömbhal sejtzacskócskák levegővel. Innen ered a kifejezés: fel van fújva, ha kiszúrnám leeresztene mint egy lufi stb.
2016. jún. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
genetika. kedves akárki, ha a "kox"tól jó a bicepsze akkor lou ferrigno nak miért nem az? kb ugyan azt tolták
2016. jún. 6. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Haver mutass már egy képes ahol Schwarzeneggernek lapos volt a felső melle :D

És amúgy is egy natural edzésterv nem egyezik egy kokszos edzéstervével, ők úgy is fejlődnek ha egy izomcsoportra 7 féle gyakorlatot csinálnak, nekünk semmi értelme annak.

2016. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hoppá,ez a komment rossz helyre jött :D
2016. jún. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
7: most nem értem mit savaztok engem. arnoldnak van egy jó genetikája, kb 20 millió emberből 1 akinek ennyire jó, plusz nyomatta rendesen a kokszot is. nem azt mondtam, hogy csak attól, de ha az nem lett volna, akkor nem is ilyen lenne a bicepsze. ha meg a genetikéja nem lett volna olyan, akkor se. nem tom milyen arányban járult hozzá a két dolog, de abban biztos vagyok, hogy a két dolog együtt kellett hozzá, ha az egyik vagy a másik hiányzott volna, nem ilyen lenne a bicepsze.
2016. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!