Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vegyek BCAA-t? (erőemelés)

Vegyek BCAA-t? (erőemelés)

Figyelt kérdés

Jelenleg szálkásítok,az erő viszonylag megmaradt,2 hete kezdtem el,eddig lement 6kg.Felhúzás (123 5x8)

Guggolás (93 5x8) Fekve nyomás (93 5x6)

Mindegyiket szabályosan végzem,de csiszolnom kell még a technikán.Jelenleg egy barátom segít a felkészülésben,aki jártas ez ügyben.Kb. megtippelnétek mennyi lehet a maxom ezekből a gyakorlatokból?Jelenleg 80kg vagyok,gondolkoztam azon,hogy veszek bcaa-t,de úgy érzem megvagyok nélküle,szerintetek?Azért is kezdtem el a szálkásítást mert a barátom szerintem nem lesz annyira vészes visszafogynom 76-77kgról 74kg-ig terjedő kategóriába.Jövőre tervezünk versenyezni,ő jóval nagyobb súlyokkal edz,persze ő is szabályosan.Szóval gondoltunk egyet és miért ne,mind2en szerelmesei vagyunk a sportnak és eredményeket akarunk elérni. :) Szóval a BCAA-ról mit gondoltok?

Plus a max. súlyomról kb.?

Augusztus első hetében kezdünk áttérni a bádis edzéstervről erőemelősre..de ez is amit összerakott hatalmasat dobott rajtam,nagyon elégedett vagyok,jött izomtömeg rendesen plus az erő.


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2016. jún. 10. 22:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
szerintem felesleges de ezt neked kell eldönteni
2016. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30%
én nagyobb tömeg mellet pucolnék csak... szerintem csak tömegelj tisztán, mert nem fog rajta semmi sem maradni szálkásitás végén.
2016. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
szerintem felesleges de ezt neked kell eldönteni
2016. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
53%
én nagyobb tömeg mellet pucolnék csak... szerintem csak tömegelj tisztán, mert nem fog rajta semmi sem maradni szálkásitás végén.
2016. jún. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Értem,az a baj,h kicsit elhíztam,és így is vissza kell fogyjak 74kgre :) De erőben kicsit érzem magamat rosszabbnak az állóképességem és a hangulatom is kicsit romlott..Külsőre a derekam az ami "összement" szépen lepucolódtam már,váll kar mell láb maradt majdnem ugyan akkora amekkora volt,csak pucolódtam onnan is.
2016. jún. 10. 22:26
 6/18 anonim ***** válasza:
Nem lehetsz annyira rossz erőben, régen raktál képet, ott jó volt a forma. És már talán akkor is 80kg voltál. Szálkásítással valamennyire csökkenhetnek a súlyok is.
2016. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Ez a 93, 123 ez mi? Ezek a szériasúlyok?
2016. jún. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :) Biztosan fognak.De jó kezekben vagyok az a szerencsém.Amióta elkezdtem a barátommal edzeni,aki tulajdonképpen szakdolgozatát erről a sportról írta és a velejáróival..eléggé megugrott az erőszintem.Pl egy felhúzást 18-20 perc alatt nyomunk le,egy guggolást szintúgy fekvenyomást 15 perc alatt..Döglődés az van bőven de kibírható.Amúgy a fogyást leginkább a derekamon észlelem,vettem erőövet mielőtt elkezdtem a szálkásítást a 3. lyukba belefért épphogy most már az 5.nél tartok.. :D De tovább nem fog menni.
2016. jún. 10. 22:32
 9/18 A kérdező kommentje:
Igen-igen,ennyivel szériázok jelenleg.
2016. jún. 10. 22:33
 10/18 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne gondolkodj erőemelő versenyeken. Meg nem muszáj 15 perc alatt lenyomni 5 munka + bemelegítő sorozatot. Nem tesz jót az erőnek.
2016. jún. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!