Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Állandóan dicsérik a fizukumom...

Állandóan dicsérik a fizukumomat, és izmosnak, kigyúrtnak neveznek, viszont én soványnak érzem magam. Ez normális?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdtem edzeni 5 kiló volt a célkitűzés, hogy elégedett legyek.

Most járok 15 kilónál és úgy érzem mintha semmit sem nőttem volna...


2016. jún. 11. 03:59
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Normális, főleg mivel 40 kilós ecsethajú homokládák mászkálnak mindenfelé. Más emberekhez viszonyítanak.
2016. jún. 11. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
0%
Kérdező, hát elég soványka vagy, semmi tömeg. Cortezhez meg nem kell viszonyítani, ő a saját bevallása szerint is kokszos (mondjuk ahhoz képest elég sz.ar forma).
2016. jún. 11. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 Cortez70 ***** válasza:
74%
2 éve ment minimális tesztó. Most üres vagyok. Kérdező, nem kell trollokkal foglalkozni, ezek bárkit leszaroznak, akàrhogy néz ki is az ember. Ennyi. Névtelen, képet kitenni nem merő kocsogok.
2016. jún. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 - palilaci - ***** válasza:

Nekem ez masfel ev volt. Orulj neki, hogy neked egy ev alatt. Persze megtudlak erteni es normalis, hogy igy allsz hozza. Mondjuk tenyleg nem vagy valami hu de izmos, inkabb arányos. De szerintem ez fontosabb mint az 50es kar.

Montezt meg nem ertem miert tamadjatok unatkozo nevtelen kocsogok. Ingyen segit masoknak ti meg csak oda fostok valami off fikat minden kerdes ala amire valaszol. Beletaposott a kis lelkivilagotokba, hogy mindig tamadjatok?:D

2016. jún. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 Cortez70 ***** válasza:
86%
Palilaci, én sem értem mi a bajuk velem. Normálisan válaszolok, de ezek mindig megtalálnak. Itt ez a divat, hogy leszaroznak mindenkit. Szerencsére az életben nem ezt tapasztalom.
2016. jún. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
Az meg a másik hogy ezen az oldalon ingyen olyan fontos és hasznos tanácsokat mondanak páran ami meghatározhatja egy kezdő jövendőbeli fizikumát, ezt 15 éve max egy személyi edzőtől kaptad meg ha nem volt egy haverod aki 5-10 éve nyomja rendesen. Nem offolni kéne itt a másikat gyökerek hanem tanulni ;)
2016. jún. 11. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Jó arányos vagy tényleg, grat. Hátra, combra menj rá minél jobban. Azok tudnak sokat nőni.
2016. jún. 11. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
Egy év után ez jó eredmény. Mellesleg igen, normális, hogy te nem látod olyan nagynak magadat mint mások téged, mert egyszerűen hozzászoksz, és többet akarsz. Ez teljesen természetes, sokan például ezért is nyúlnak koxhoz, mert nem bírnak megelégedni azzal, amit natúrba kibírnak hozni magukból.
2016. jún. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Ez egy nagy nulla, a 12 éves unokaöcsém edzés nélkül izmosabb.
2016. jún. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:

Jó kis szardobálás alakult itt ki :D

Kíváncsi lennék arra az egy kettő emberre egyébként akik lefikáznak másokat...

2016. jún. 11. 22:13
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!