Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez normális? Veletek is...

Ez normális? Veletek is előfordult hasonló?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Valószínűleg szokatlan kérdés lesz, de megpróbálom kifejteni.

Szóval gyúrok/edzek már egy ideje töretlenül és odafigyelve, viszont most jött egy kis hullámvölgy az életemben, kb 3 hétről beszélünk, amikor buliztam, ittam, cigi, haverok, szórakozás stb...

Az étrendemet nem tartottam, viszont heti 3x edzettem ez idő alatt(5x szoktam alapból)


TEHÁT A LÉNYEG: Eddig tök jól éreztem magam de most hogy 3. dik hete nem vagyok jó étrenden és nem edzek rendesen.... egyszerűen olyan depresszió, és furcsa iszonyat bűntudat tört rám hogy az valami hihetetlen...

gyengének, kicsinek, megtörtnek érzem magam mintha életemben nem fogtam volna meg egy k**va súlyzót se (súlyban kb 1 kilót csökkentem.)

Hétfőtől újra max erővel fogok nekiállni, de az lenne hozzátok a kérdésem, hogy veletek is volt ilyen vagy csak én vagyok ilyen nem normális? :(



2016. jún. 5. 00:30
 1/9 zyzz.ae ***** válasza:
Előfordul az ilyesmi, bár velem még sosem volt ilyen. Kezdj el újra rendszeresen edzeni, (bár heti 5 naturálban szerintem sok, elég 4 is) kajálni, és ne hanyagold el újra.
2016. jún. 5. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Heti 4 edzés elég amúgy tényleg, nem tudom te 5 napon keresztül mit edzel.
2016. jún. 5. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Aki nem divatból csinálja az ilyet érez több hét kihagyásnál.
2016. jún. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Több is veszett Mohácsnál
2016. jún. 5. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Éreztem, de fel a fejjel. Néha pihenni is kell. Viszont ha hiányolod, akkor csináld úgy ahogy eddig. Ennyi.
2016. jún. 5. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen időszakom, annyi, hogy én kajára azért még kicsit odafigyeltem, így nem fogytam és nem gyengültem.

Volt a másik véglet is, amikor rosszul éreztem magam, ha nem ettem meg a napi adagot, toltam az edzést és inni mertem egy sört.

A kettő között kell megtalálni. Most tartok itt jelenleg. Hétvégén elmegyünk valahova szinte mindig, de egy sör vagy egy feles lemegy és ennyi, nem gyengülök, mégsem mondhatom azt, hogy nem kapcsoltam ki, sőt, pia se muszáj igazából, ha olyan típus vagy. Ésszel kell csinálni és kész.

2016. jún. 5. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!!

Hosszú rágódás után rájöttem hogy a múlton már nem tudok változtatni, csak előre tekintek :D arról nem is beszélve hogy még mindig izmos vagyok szóval nem egy nagy érvágás ez a pici elgyengülés.

HOLNAP HÉTFŐ, SZÉTBONTOM A TERMET!!tegyetek ti is így sok sikert! :)

2016. jún. 6. 00:41
 8/9 A kérdező kommentje:
az meg hogy mennyit edzek legyen az én dolgom srácok, nekem ez működött mindig is :P
2016. jún. 6. 00:43
 9/9 anonim ***** válasza:
Ahogy jól esik!
2016. jún. 6. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!