Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet csináljak...

Milyen edzéstervet csináljak a nyáron?

Figyelt kérdés

Megfogadtam még (2016) januárjában hogy idén nyáron el szeretnék kezdeni edzeni, mivel a későbbiekben rendőr szeretnék lenni és hát hogyan mondjam, az alakom kicsit duci vagyok, és szeretném ha fogynék FŐKÉP ERŐSÖDNÉK.


Mit ajánlatok? Ne olyanokat írjatok hogy EDZŐTEREM stb.. hanem amit meglehet egy faluban is csinálni, pl futás stb... Köszönöm előre is a válaszokat.



2016. jún. 12. 18:45
 1/5 anonim ***** válasza:
a rendőr felvételin van erőpróba vagy micsoda, és ott van fekvenyomás is, tehát az edzőtermet valahogy megkéne oldanod. Legfeljebb átjársz a városba, úgyis van rá időd.
2016. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Én magamnak elkészítettem egy edzéstervet amit Június 20-tól Augusztus 10.-ig szeretném csináln, amit persze napi szinten csinálnám.


Fekvőtámasz: 3x15

Felülés: 5x10

Guggolás(súllyal a kézben, nyújtott kar): 2x30

Súlyemelés(bicepszre gyúrás): 3x30


Vélemények az edzéstervről? (Sőt, nyugodtan egészítsétel ki..)

2016. jún. 12. 19:04
 3/5 anonim ***** válasza:
katasztrófa
2016. jún. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem jó. azt csináld amit kérnek a felvételin
2016. jún. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oké, köszi! ;)
2016. jún. 13. 13:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!