Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az miert van hogy már 2000-220...

Az miert van hogy már 2000-2200 kalóriával hízok, de éhes vagyok? A tomegeles olyan nekem mint a szalkasitas, vagyis szenvedes. Siman megennek 3000-4000 kaloriat is.

Figyelt kérdés
2016. jún. 12. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyel aok zoldseet
2016. jún. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, a zöldségből sokat lehet enni, 1 kg paprika 400kalória körül van
2016. jún. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ismerős és nem, nem segít a zöldség. Az kalóriaszegény, engem ugyan nem laktat.

Nos, nálam az étrend miatt volt, hogy kalóriatöbbletben éheztem. Bár talán a valószínűleg extrém kalóriatöbbletben eltöltött évtizedek is számítottak, amik megelőzték azt a korszakot.. De azért inkább a makrók. Nem mindenkinek fekszik ugyanaz a megközelítés. De az étkezések száma, időzítése, mérete is fontos lehet.

Nem egyszer olvastam itt, hogy valaki napi 5 kis étkezéssel éhezett, hárommal elvan, ugyanolyan makrók mellett.


A több mozgás is segíthet, persze. Sosem vettem észre, hogy éhesebb lennék több mozgástól, inkább az ellenkezőjét. De kevés kalóriát szinte soha nem tudtam enni. Pedig végső elszántságomban még éhezni is képes voltam este. Másnap úgy ébredtem, mint akin átment egy úthenger és kezd éhenhalni, márpedig én ébredéskor kvázi soha nem vagyok éhes (ja, mert sosem fekszem le éhesen, csak eme esetben). Ilyet többé nem.

2016. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Látatlanban nem jó a szervezeted inzulinháztartása. De legjobb lenne ha leírnád mit eszel.
2016. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!