Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szoktatok szoláriumba járni?

Szoktatok szoláriumba járni?

Figyelt kérdés
Mert ugye azért a sötétebb árnyalatokon jobban látszódnak az arányok, izmok, szeparáltságok.

#izom #barna #szolárium #szeparáltság
2016. jún. 13. 21:39
 1/8 Kenzo Tenma ***** válasza:
Sosem voltam még, inkább napozni szoktam.
2016. jún. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, de nyáron amúgy is, minek?
2016. jún. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Sok anyajegy miatt nem merek (bár nem mintha olyan izmos lennék :D). Majd azt a módszert, ahol lefújnak valami önbarnítós cuccal lehet, kipróbálom a nyárra.
2016. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 zyzz.ae ***** válasza:
szoktam
2016. jún. 13. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jarok en is rendszeresen. Hogy hogy nyaron minek? Olyan szint amit a szoli ad nem lehet elerni a napon.
2016. jún. 14. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem megyek, mert fehéren nézek ki jól.
2016. jún. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, örülök, hogy fehér bőrű vagyok.
2016. jún. 14. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Èn nagyon fehér vagyok, alapból szèp arcom lenne csak nagyon fehér, ezért szeretek elmenni nèha.

Évekig azt csináltam, hogy a legmeleggebbe mentem ki napozni, csak hogy le tudjak barnulni, képes voltam még délben is órákat. soha többet!

Nemtudom, hogy lehettem ilyen felelőtlen.

Egyszerűbb, ha elmész nyár előtt szolizni kicsit tavasszal és tök hamar szép szìned lesz nyáron, nem kell bajlódbi vele, mivel lesz egy alapszìned, nem ègsz le, jobban barnìt a nap.

Én úgy csinálom, hogy tavasszal május körül egy hetet rászánok szolira, most le lehet szólni, de kétnaponta elmegyek körülbelül nègy alkalommal és ennyi az évi szolizásom. Elsőnek kétszer 9 percre, aztán 12 aztán 15.

Lesz egy alapszìnem ès onnantól meg már a természetre bìzom, a nap úgyis megfog annyira, hogy mindig meg legyen egy minimális barnaság, ha meg nem, akkor napozok egy kicsit délután.

Ősszel kezd kikopni a szìnem, de akkor már úgy is mindegy, mert jön a tél, felesleges barnának lenni úgy sem látja senki.

Használjuk ki a változatosságot, télen legyünk fehèrek, olyankor amùgy is furcsànak tartom a barna szìnt.

2016. jún. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!