Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha egy kevés izomtömeget...

Ha egy kevés izomtömeget felvennék főként a felsőtestemre/karomra, akkor azzal lassulna a gyorsaságom?

Figyelt kérdés

Ha egy kevés izomtömeget felvennék főként a felsőtestemre/karomra, akkor azzal lassulna a gyorsaságom? (bővebben lent)


Sziasztok!

Abban szeretnék segítséget kérni tőletek, hogy el szeretnék kezdeni egy kicsi izmot felvenni, mert eléggé vékony vagyok. Tudom, ehhez az szükséges, hogy egyek is rendesen, de eszek eleget bőven. Mivel focicsapatban játszok, főként a gyorsaságomban van a legfőbb pozitívumom, de ettől függetlenül a lövés/cselezés is jól megy... Ha egy kevés izomtömeget felvennék főként a felsőtestemre/karomra, akkor azzal lassulna a gyorsaságom?

Előre is köszi a válaszokat!

14/F



2016. jún. 15. 11:17
 1/2 anonim ***** válasza:
lábra miért nem akarsz?(ne mondd hogy az amatőr focitól izmos lábad van)
2016. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Én égy gondolom, hogy a lábas elég izmos, legalábbis annyira, hogy nekem megfeleljen :D Viszont a karom nagyon gizda.
2016. jún. 15. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!