Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi történik ha valaki "szemét...

Mi történik ha valaki "szemét kajával" tömegel?

Figyelt kérdés

Egy átlagos ember, ha nem előreszámolt és nem mindig tiszta kaját eszik, hanem zömében "szemetet", akkor lehet hasonló eredményt elérni, mint aki rendesen eszik?

Szemét kaja alatt olyat értek, hogy zsíros húsok, kevesebb zöldség, sok fehér kenyér, főzelék, pörkölt, néha pizza, esetleg háztartási keksz, tej, konzervhal.

Kb. ezt eszi az átlag.


2016. jún. 15. 18:07
 1/10 Cortez70 ***** válasza:
68%

Egyénfüggő. Átlagbéla szarul fog így kinézni, zsíros lesz + ha nincs meg a fehérjebevitel sem, akkor izom sem lesz annyi.

Genetic freak ödönke meg jól fog kinézni ilyen étrend mellett is. Ismerek ilyet, mondjuk nála cucc is van.

2016. jún. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam. Köszi a választ. :)
2016. jún. 15. 20:43
 3/10 Cortez70 ***** válasza:
Szívesen. :)
2016. jún. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Dagadt lesz.
2016. jún. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
És ha keményen kardiózik, aerobozik mellette, akkor azért szerintem lehet mérsékelni a zsírosodást. Majd egyszer, ha nagyon unatkozok kipróbálom rossz kajával a tömegelést. A fehérjebevitelre fogok egyedül figyelni.
2016. jún. 15. 21:01
 6/10 Cortez70 ***** válasza:
Ha meg lekardiózod a kalória pluszt, akkor nem izmosodsz.
2016. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam már. De ha elég nagy a többlet, akkor csak marad még valami. Kreatin valamit segít ilyenkor?
2016. jún. 15. 21:12
 8/10 Cortez70 ***** válasza:
Segíthet valamennyit, de szemét kajával nehéz belőni a napi kalóriabevitelt, így nem tudod azt sem, hogy mennyit kell elégetned plusz kardióval.
2016. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nemtom, én szabadidőmben másfél-két órákat futok, emellé megy kevés súlyzós vagy saját súlyos eddzés, és így azért eszek "szemetet" is, meg elég sok könnyű ch-t is főleg futás előtt és után, de így nem zsírosodok egyáltalán. Szóval le lehet mozogni a kcal többletet. Vagy pl amikor ejtőernyős képzésen voltam kb egésznap hajtogattunk, vagy ugrottunk, meg rohanás volt mindenhova plusz reggel 1 óra futás, akkor örültem ha volt napi 1 órám edzeni az általába kondi volt, és akkor kb csak szeméten éltem mert azt ettem amit adtak, meg megcsináltam magamnak előre napi 30-40 deka cs.mellet minden hétre, és ez volt kb a kajám, de szrt se híztam. szóval minden attól függ mennyi az energia igényed és mennyit viszel be.
2016. jún. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Oké srácok, köszi a válaszokat. Levin te gondolom jó erőben vagy, Cortezt meg már láttam képen is, hogy nem piskóta.
2016. jún. 16. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!