Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hat napos edzéstervre valami...

Hat napos edzéstervre valami ötlet?

Figyelt kérdés
Szóval itt a nyár, van kb. 1 hónapon, hogy intenzívebben eddzek, mint a szokásos heti 3-4 alkalom. Gondoltam elmennék 6x. Nem csinálok most úgysem semmit, regenerálódni lenne idő. Tudom, hogy nem fogok hatalmasat fejlődni, de már nem bírok magammal. Edzeni akarok, mint egy állat! XD

#állat #medve #tesztoszteron #bivaly #Rich Piana #vadbölény #kokszos állat
2016. jún. 18. 23:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Az allatok nem tul okosak inkabb eddz ugy mint egy normalis ember heti 3-4x.
2016. jún. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Áh, pedig vettem ilyen durrantót most meg tömegelőt még ráadásnak. Nem baj, majd rámegyek akkor egy kicsit még a lábra meg karra, hogy a strandon tekintélyesebb legyek. :)

Amúgy energiaitalt van értelme inni edzés előtt? Mert akkor mixelném ezzel a durrantóval meg a tömegelőkkel.

2016. jún. 18. 23:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Erdemes energia italt is inni de keverj bele vagy 4 adag edzes elottit, a bu*ik isznak egyet, meg a lanyok is kettovel kezdik. Mehet bele a tomegnovelo is egybol, itt a strandszezon nem erunk ra szarakodni.
2016. jún. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
Nem fogsz jobban fejlődni 6 napossal. De ha így akarod, akkor 3 felé bontott terved legyen és heti kétszer nyomhatod egy izomra. De ilyenkor nem kell túl sok sorozat, hogy tudj regenerálódni. A,B,C, pihi, A,B, C felosztásban.
2016. jún. 19. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Cortez: Köszi!
2016. jún. 19. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!