Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ki lehet cserélni a szénhidrát...

Ki lehet cserélni a szénhidrát egy részét zsírokra? Pl olajos magvakra

Figyelt kérdés

Azt vettem észre hogy a szenhidraltra rosszul reagal a szervezetem

150gramm rizst,200g répát,200g zoldbabot,150gram gyümölcsöt,es 60gram zabot edzek (persze a fehérjét csirkét,turot,proteint dirrekt nem írom le,mert most nem ez a kérdésem lényege)

Kb 210gram szh-ot

És 17gram zsírt eszek,aminek egy része a zabbok van benne,a csirkebol és a turobol

Azon kivul semmilyen más zsírt nem viszek be.

A kérdésem tehát az lenne hogy ha pl annyi zsírt ennek mint ahány kg vagyok,es a szénhidrátbol elvennék(persze a kalória meglenne),mondjuk gyümölcs helyett olajos magvak ennek(kivéve edzés után ,akkor ennek gyümölcsöt)es mondjuk 100gram rizzt ennek 150gram helyett?

Tegyük fel

Az étrendet

100gram rizs

60gram zab

50g mogyoró

250g túró

3tojasfeherje

1adag fehérje

300gram csirke

200gram répa

200gram zoldbab

5g kokuszolaj

És így kb megvan az a 1900kaloria

Szerintetek,lecserelhetnem akkor?

Most épp tomegelek amúgy.Lassu tomegelesbe kezdtem

160cm vagyok,47kg :)

Tipp?


2016. jún. 19. 18:27
 1/3 anonim ***** válasza:

-nem olvastam el a leirást csak a kérdést-


igen, ki lehet, a lényeg hogy a kalória meg legyen, de akár sok zöldséggel, gyümölcsel, és hüvelyessel is lehet pótolni.

2016. jún. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
En elolvastam es alapbol 1g zsir/tskg kell es fele telitett fele telitetlen
2016. jún. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Eleve túl kevés zsírt eszel, nem mondták neked, hogy esszenciális tápanyag? Az 1 g/tskg az alap, a tipikus zsírszegény testépítő étrendben is ennyi van tömegeléskor. Persze van, aki többet visz be, lehet haszna, ki kell tapasztalni, neked hogy jó.
2016. jún. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!