Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az jó, hogy ha mindennap...

Az jó, hogy ha mindennap guggolok?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy csak 5 gyakorlatot csinálnék. ( Evezés,Fekvenyomás,Felhúzás,Guggolás,Mellről nyomás.) A guggolásom le van maradva erőben. Az jó lenne, ha mindennap guggolnék 5 sorozatot?

2016. jún. 20. 17:44
 1/7 Cortez70 ***** válasza:
81%
Ha heti 3 ilyen edzésnapod lenne, akkor jó.
2016. jún. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak guggolásból csinálnék egy héten többet, mert abban nem vagyok erős. Vagy az sok lenne? Azt írják, hogy 1 nap pihenés kell, de ha 7:00-kor leedzek, következő nap is 7:00-kor akkor eltelik 1 nap. Addig pihen az izom. Úgy is sok a lábnak 5 sorozat guggolás naponta?
2016. jún. 20. 17:49
 3/7 Cortez70 ***** válasza:
81%
Szerintem sok lenne. Eleinte bírnád, de hamar túledzés lenne.
2016. jún. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Értem és mennyi legyen a maximum? A 3-at én kevésnek találom.
2016. jún. 20. 17:54
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem jó.

2 nyomó mozdulat van benne, és csak 1 húzó, az sem egy húzódzkodás. Ha douchebag shoulder syndrome-t akarsz, akkor ez tökéletes az eléréséhez(előredőlt válak, nagy puffadt csöcsök és kéztartás, mintha 2 görögdinnyét vinnél a hónaljad alatt).

2016. jún. 20. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Cortez70 ***** válasza:
Nem kevés a heti 3 guggolás, hanem éppen jó. Sőt kettővel is lehet szépen fejlődni.
2016. jún. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Amit te keresel az a stronglifts 5x5. Minden edzesen emelj 2,5kg-ot de ha legyőz az egod es nem mered az elejen eleg kis sullyal kezdeni (guggolasnal 30-40kg) akkor nem fogsz vele sokat elerni.
2016. jún. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!