Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha alapból nagyon szálkás a...

Ha alapból nagyon szálkás a testem és elkezdek tömeget növelni akkor szálkás marad?

Figyelt kérdés
Már egy ideje edzek és szeretnék fehérjét vagy tömegnövelőt használni is csak kiváncso vagyok ha tömeget növelek és alapból szálkás vagyok és zsirbol nem hizok akkor szálkás maradok e vagy kell majd szálkásitanom

2016. jún. 21. 00:49
 1/4 anonim ***** válasza:
ha megtalálod azt a kajamennyiséget, amitől már izmosodsz, de még nem hizol annyira, akkor nem fogsz bezsirosodni. ha veszel fehérjét vagy töemgnövelőt, semennyivel nem vagy előrébb, mintha ezt megennéd, rizsből v csirkéből.
2016. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
amúgy a szálkás, azt arra mondják, aki izmos is, aki csak simán vékony de nem izmos, az sovány.
2016. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nagyom szépen látszanak az izmaim csak nem elég nagyok még, ezért szeretnék tömeget növelni, tudnál ajánlani fehérjét vagy tömegnövelőt, hogy kiegészítsem az étrendemet? Vagy nem kell tömegnövelő elég a fehérje?
2016. jún. 21. 01:03
 4/4 anonim ***** válasza:
miért akarod kiegésziteni? ha neked pl 140 gramm fehéjre a szükségleted, és azt beviszed kajából, hiába iszol port, az csak üres kalória lesz.
2016. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!