Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit kéne betennem hormlokra...

Mit kéne betennem hormlokra engedés helyett az icf 5×5-ben?

Figyelt kérdés

Nem jó nekem az a gyakorlat.

Szűknyomásra gondoltam.



2016. jún. 25. 11:39
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
letolás felsőcsigáról ?
2016. jún. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 Cortez70 ***** válasza:
Eleve szűk fekvenyomás van benne és csigás letolás tricepszre. Homlokra engedés nincs benne.
2016. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Csigás gyakorlatot tegyek be? :/

Szabasúlyos kéne.

2016. jún. 25. 11:42
 4/21 A kérdező kommentje:
Akkor valamit benéztem?
2016. jún. 25. 11:43
 5/21 anonim ***** válasza:
sokszor jobb egy csigás, mint egy szabadsúlyos, pl csinálhatsz tőlem lórugást vagy nyak mögé engedést, csak hogy a gyakorlat kivitelezése miatt ezeket nem nagyon lehet nagy súllyal, se csuklónak se könyöknek nem jó, egy csigás letolásnál viszont rá lehet rakni tonnákat, és izületnek is jobb.
2016. jún. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Cortez70 ***** válasza:
Benézted. Csigás letolás van benne.
2016. jún. 25. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Megvan már. Kösz.
2016. jún. 25. 11:49
 8/21 anonim ***** válasza:

Csiganal ra lehet rakni tonnakat, de akkora terheles megse lesz mint homlokra engedesnel. Viszont az izuletnek tenyleg jobb.

Homlokra engedes helyett egykezes fej folotti tricepsz nyujtas ami kivaltja rendesen, mert az a gyakorlat edzi a hosszu fejet leginkabb, mig a csiga a kulso patko reszet formalja leginkabb. Foleg kotellel.

2016. jún. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
"Tricep Extensions"-t ír, amit lehet értelmezni homlokra engedésnek is (ha beírod Google képkeresőbe). Az edzésterv kitalálója az egyik videójában mutatja a "homlokra engedés"-t, de ő a feje mögé engedi le a súlyt, nem homlokhoz (állítólag így ízületkímélőbb).
2016. jún. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 Cortez70 ***** válasza:
Ha a tervben rákattintasz a gyakorlat nevére, akkor csigás letolást látsz a videón. De nekem mindegy ki mit csinál.
2016. jún. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!