Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Tejsavó fehérjék?! Ti hogyan...

Tejsavó fehérjék?! Ti hogyan fogyasztjátok?

Figyelt kérdés

Mit tegyek, hogy a napi 2-3 fahérjét tudjam meginni?

Más ízben iszom őket, de még ígyis két hét után alig bírom meginni. ti hogyan fogyasztjátok?



2016. jún. 25. 19:47
1 2
 1/16 likebike ***** válasza:
Nem kell 2-3 adagot meginni,elég egy.Nekem most nincs fehérjém,beviszem másból,amúgy csak meg kell inni vagy vannak receptek,keress rájuk.
2016. jún. 25. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Cortez70 ***** válasza:
Edzés után vízzel. Reggel meg zabpehelyre teszem. De minek iszod, ha nem szereted. Vidd be a fehérjét hússal, tojással, túróval. Nem kötelező proteinport használni.
2016. jún. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy mit lehet rajta alig meginni. Már így is olyan az összes mint valami elbaszott desszert... ennél finomabb hova legyen.


Ezért veszek ízesítetlent, nem szeretem az édességeket.

2016. jún. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
na én ilyen problémákkal nem küzdök :D némelyik fehérje mar olyan jo ,hogy tudnam barmikor inni.
2016. jún. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nagyon finom két hétig. Utána meg már szinte undorodom tőle. Az ízesítetlen eddég a legjobb, amit több ideig bírtam inni.


Szerintetek elég az 1 adag is naponta?

2016. jún. 26. 08:07
 6/16 Cortez70 ***** válasza:
1 adag sem kell, ha megvan szilárd kajából a napi kb 2g x ttkg fehérjéd. Nem leszel attól izmosabb, ha a napi beviteled egy része porból megy.
2016. jún. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De nincs meg a 2 g / ttkg mert diákként nem jut annyi időm és pénzem hogy minden nap egy kg csirkemellett vagy egyebet főzzek. Meg most (vasárnap is!!) vizsgázom.
2016. jún. 26. 08:37
 8/16 anonim ***** válasza:
Tehát drágább(scitec,biotech kulcsszóból következtetve) fehérjére telik de kajára nem.:D Nincs időd? Én is most vizsgáztam mégis volt időm mindenre és a vizsga is jobban sikerült a vártnál. Azért nem tudod megoldani mert nem akarod. De nekem mind1 hogy csinálod felőlem ihatod a fehérjédet meg kajálhatsz össze vissza csak ne csodálkozz ha nincs eredmény.
2016. jún. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Cortez70 ***** válasza:
1 kg csirke az több mint 200 g fehérje. Miért kellene annyi? 100 kg vagy szálkásan?
2016. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Nem. 88kg vagyok. De fel eve boven 100 folott voltam.

Nekem is jol sikerult 100%lett. :D

Nem csak biotech es scitec fehrrjet hasznalok csak az jutotf eszembe. Jelenleg nutriversum feherjet hadznalok. Ez joval olcsobb. Osszetetelet nezve meg nem kulonbozik semmiben sem.


Hat az orvosi mellett hidd el nem jut idod mindig fozni.

2016. jún. 26. 11:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!