Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a menete a lapos has...

Mi a menete a lapos has eleresenek?

Figyelt kérdés

Kerestem en a neten, de mindenhol a fogyokurara vannak rakattanva. Abszolut nem akarok fogyni, de nem is kell. Csak a testem szeretnem izmositani es a kicsi pocakom szeretnem teljesen lapossa alakitani.

Valaki leirna nekem, hogy hogyan taplalkozzam, ha eleg valogatos vagyok? S a biciklizes segit benne? Na meg, ha az internetrol veszek egy videot az edzessel kapcsolatban es azt megcsinalom minden nap, akkor elerem, amit akarok? Edzoterembe nincs, hogy menjek, mivel 14 eves lany vagyok. Vagy inkabb ne foglalkozzak meg ezzel? Ha ezeket betartom egeszsegesebb leszek?


2016. jún. 29. 12:54
 1/2 Kenzo Tenma ***** válasza:

Le van az írva, töltsd le, olvasd el:


sargakapszula.hu


Össze van gyűjtve ebben minden amit tudnod kell, csak el kell olvasni. Aztán majd eldöntöd belőle, hogy mit akarsz.

2016. jún. 29. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha pocakod van, szálkásítani kell, ha tetszik, ha nem. Attól még izmosodhatsz közben, ha tudsz, vagy tömegelhetsz előtte vagy utána, de a zsírvesztéshez szálkásítanod kell, szálkásító étrenddel.
2016. jún. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!