Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A gyúrósok magukért edzenek,...

A gyúrósok magukért edzenek, vagy mert másoknak meg akarnak felelni?

Figyelt kérdés

a gyúrósok alatt azokat értem akik rengeteg időt fektetnek abba, hogy jó testük legyen, és sok pénzt is áldoznak erre.

miért kezdték? önbizalomhiány? maguk miatt csinálják vagy csak a felszínes dolgokért, mert azt hiszik hogy így jobban bejönnek a csajoknak?

vagy a azért mert szeretik a testépítést, mint amikor pl más gitározni szeret, vagy másnak a foci, horgászás az élete, de egyáltalán nem a külsőségek miatt csinálja hanem a "sport" szeretete miatt


2016. júl. 2. 14:11
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
mindenki más. személyiség függő. valaki mert élvezi, valaki mert jól akar kinézni, valaki másnak akar tetszeni, valaki magának, valaki igy akar csajokat felszedni, stb.
2016. júl. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:

"vagy a azért mert szeretik a testépítést, mint amikor pl más gitározni szeret, vagy másnak a foci, horgászás az élete, de egyáltalán nem a külsőségek miatt csinálja hanem a "sport" szeretete miatt"


Én ezért. Csak simán élvezem.

2016. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
51%
amúgy ezt a "gyúrósok" szót felejtsétek már el...
2016. júl. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
és így átlagba mi lehet a válasz? mondjuk egyértelmű hogy külsőségek miatt, divat lett sajnos a gyúrás, holott az nem arról szól szerintem hogy most hú de jól nézel ki, vagyis igen, de más szemszögből nézve (jó nembiztos hogy érted mire gondolok)
2016. júl. 2. 14:17
 5/24 anonim ***** válasza:
16%
olyat még nem hallottam hogy valaki azért edz, mert imádja a sportot. teljesen máshogy kell nézni ezt mint a többi sportot mint pl a horgászás vagy bármi más. azt lehet szeretni. ezt nem. ezt azért kezdik el mert jól akarnak kinézni. ha nem lehetnél izmosabb tőle senki nem csinálná. ennyi
2016. júl. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
az tényleg hülye szó annak aki rendesen űzi ezt a dolgot meg minden, de sok olyan van aki csak "gyúrós" :D
2016. júl. 2. 14:20
 7/24 anonim ***** válasza:
97%

utolsó: te fogyatékos vagy?

rengetegen imádnak edzeni, pl én is, minden nap várom az estét, hogy végre mehessek edzeni, fekvenyomás, felhúzás, bicepsz curl, evezés, letolás <333333

2016. júl. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Ennek az a lenyege hogy a kulsot fejleszd szoval mas "ertelme" nincs de teny hogy van aki nem mas mig van aki mas miatt kezdi el

En pl unalombol kezdtem el es azota se foglalkozok mas elemenyevel. Probalom odatenni es kesz en szeretem ezt csinalni teljesen mas ember lettem ennyi nem a nook miatt vagy az emberek miatt

2016. júl. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
ez lehet nekik ilyen kihívás, itt vezetik le a feszültségeket meg minden, szerintem simán lehet szeretni, aki nem szereti de csinálja szerintem az elég fura, na az olyan aki csak komplexusból elkezdi hogy hátha több lesz belőle de közben meg utálja csinálni, az nem az igazi sztem
2016. júl. 2. 14:24
 10/24 anonim ***** válasza:
Nem hallottam meg olyat h valaki nem szeret valamit csinalni de sinalja es az sokaig tartott volna
2016. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!