Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyibe kerül egy izom...

Mennyibe kerül egy izom növelő szteroid?

Figyelt kérdés

Kérlek nézzétek el nekem ha valamit rosszul írok ilyen távon nagyin tudatlan vagyok, hogy mi hogyan megy ezért is írok ide :D valamiféle izomnövelő szteroid kéne (ha annak hívják) nem olyan ami lerontja az egészségemet!

16 éves vagyok.


2016. júl. 5. 16:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
kapszulás vagy kupos?
2016. júl. 5. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
47%
kétmillió
2016. júl. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
33%
1 db izomnövelô szteroid 2999 ft-ba kerül (nem háromezer). Ha olyantot akarsz amely nem lerontja az egészégedet hanem feljavítja az kicsivel drágább az olyan 3214 és 13456 ft között mozog de nem tudom pontosan.. Sok sikert jó edzést!
2016. júl. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
16 évesen semmi szükséged nincs szteroidra, mert ilyen korban elég magas a tesztótermelésed. A másik meg, hogy amíg fingod nincs az egészről addig még csak eszedbe se jusson ilyesni. Először tanulj meg úgy edzeni és étkezni ahogy kell.
2016. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Kenzo Tenma ***** válasza:
PErsze nem olyan magas így sem mintha kokszolna természetesn mielőtt valaki megírja. De akkor is felesleges amíg naturálban nem ért el semmit és a fejlődésében nem főként a szteroid akadályozza, márpedig a kérdésből erre lehet következtetni.
2016. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A használati utasítást mindenképp olvasd el, valamelyikre rá van írva, hogy edzeni meg jól kell kajálni mellé, azt hagyd a picsäba, kinek van ideje ilyen szarokra nyáron, mikor egész nap a strandon van az ember és kificcenti a 24es bikanyársaló karokat meg a tökéletesen vízszintbe lévő izomtalan totál sík mellkast?
2016. júl. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Cortez70 ***** válasza:
9765 Ft, pont.
2016. júl. 5. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Írnék neked egy regényt ide válasznak, ha tudnám hogy a kérdésed komolyan szántad. Amennyiben igen, akkor olvasd el a sárga kapszulát, és a www.shop.builder.hu oldalon van egy cikkek fül, ott az összes cikket olvasd el. :)

Utána már lesz elegendő tudásod ahhoz hogy elkezd a testépítést. :)

Amennyiben viszont poénnak szántad jó volt, jót nevettem, - de ugyanakkor majdnem megöltél mert épp fehérjét ittam (ez nem annyira durva "izomnövelő szteroid') és mikor olvastam a kérdésed majdnem belefulladtam.. :-)

Sok sikert neked :)

2016. júl. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
ez mi kérdés :DDD
2016. júl. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy izom növelő 4650 Ft. De ha olyat szeretnél, ami több izmot is növel, az már 13400 Ft.
2016. júl. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!