Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Olaszországban van Biotech?...

Olaszországban van Biotech? Vagy valami bolt, ahol tömegnövelőt, fehérjét lehet kapni?

Figyelt kérdés
Kinn vagyok Olaszban, de sajnos nem találtam az interneten ilyen boltot. Vagy esetleg itt valami máshogy hívják?

2016. júl. 6. 11:47
 1/9 anonim ***** válasza:
2016. júl. 6. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
uramisten, az egy márka, ha olaszba nincsen spár, akkor éhenhalsz? van más 1000 féle márka, vedd azt
2016. júl. 6. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
9%

Tipikus fogyatékos kérdés :)

Sajnos fehérjét lehet venni, eszet nem.

2016. júl. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, külföldön nem lehet kapni fehérjeport, azt csaka Biotechtől lehet, ők uralják a világ táplálékkiegészítő iparág urai akik mindenkit meggyilkolnak akik bármilyen fehérjét mernek árulni...Ha találsz bármilyen más néven táplálékkiegészítőt akkor az biztos, hogy azt az Olasz Maffia importálja Magyarországról Olaszországba illegálisan...
2016. júl. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
-uralják nélkül :D
2016. júl. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Scitec az van
2016. júl. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Helo kint vagyok horvatorszagba nincs Takko hol tudok ruhat venni?
2016. júl. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
sokan hiszik azt,hogy a biotech az amerikai cég, ettől még nem kell a torkának esni:) bár nekem 10másodperc volt megtalálni az oldalt amit linkeltem, úgyhogy valahol igazatok van :')
2016. júl. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

8. Itt azzal van a gond, hogy valaki ennyire életképtelen, hogy lehet valaki ilyen szinten ostoba, hogy azt hiszi, hogy csak a Biotechbe lehet kapni táplálékkiegészítőket, vagyis ebből azt következtetem ki, hogy fogalma sincs arról, hogy ez csak egy cég

" Vagy esetleg itt valami máshogy hívják?" Azt hiszi, hogy a táplálékkiegészítőknek biotech a gyűjtőneve, vagy nem is tudom mire vélni az utolsó mondatot...

2016. júl. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!