Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miből élnek a fitnessz modellek?

Miből élnek a fitnessz modellek?

Figyelt kérdés

Üdv

PL: Erko Jun


Látom luxusautókkal járkál, sokat utazgat, van pénze mindenre, ruhákra, szép kéróban lakik. Szóval minden full.

Miből ? Kétlem, hogy 1-1 fotózásból ilyen jól keresne :O


2016. júl. 6. 20:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Így van.
2016. júl. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
terembe van egy srác, ausztriába dolgozik, vele szoktam erről dumálni, mindig mondja, hogy kint minden olyan dolog, ami nálunk drága, pl olajons magvak, mandula, kesudió, vagy egzotikus gyümölcsök mint mangó meg gránátalma filléres dolgok, harmad annyi mint itt, mellette keresnek 3000 eurót...
2016. júl. 7. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Így van. Nem csak én tapasztaltam ezt meg akkor. Itt sokaknak luxus edzeni és annyit enni, amennyit kell, odakinn ez nem pénz, ott nem aranyáron vannak az egészséges ételek (sem). Amit te látsz, hogy utazgatnak, luxusautó meg "van pénze mindenre" az odakinn sem hozható mosogatásból, de ha már megkapod a nyugati átlagfizetést (pl. 3000 eurót) abból már röhögve élsz úgy, mint amit itthon luxusnak hívnak.
2016. júl. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!