Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Elég szigorú szálkásításnál...

Elég szigorú szálkásításnál ti mit vacsoráztok?

Figyelt kérdés
Edzés után 8kor van még egy hal+zöldség+ kis ch kombóm,este lefekvés előtt mit egyek szerintetek? Mondjuk egy Casein fehérje,vagy fehérjepor + tojás?

2016. júl. 11. 07:44
 1/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Amiket írtál az jó. Nálam sovány túró megy, de ha versenyre mennék, akkor utolsó hetekben hanyagolnám a túrót a tejcukor miatt és csak hús menne zöldséggel.
2016. júl. 11. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A tejtermékeket én már elhagytam,a határaimat próbálom feszegetni,kiismerni a testem hogy mire-hogy reagál,egy szigorúbb diétánál! Aztán a többit meg,hogy mi lesz később ki tudja..:) Köszönöm a válaszod!
2016. júl. 11. 08:07
 3/5 anonim ***** válasza:
88%
Bármilyen tiszta és fehérjedús étel jó
2016. júl. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nálam sovány túró vagy hús megy zöldséggel
2016. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elég logikus, hogy valami fehérje menjen zöldséggel, azt hiszem...

Nekem, ha belefér, akkor tojás zöldséggel, ha nem, akkor tojásfehérje zöldséggel. Mivel nem eszem húst és általában tejterméket sem.

2016. júl. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!