Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen itthoni edzéssel...

Milyen itthoni edzéssel tudnék izmosodni?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a legegyszerűbb ha el megyek egy kondi terembe de az a baj hogy engem nagyon zavar hogy mások is ott vannak, tudom hogy le szarnak de akkor is nagyon szorongok a teremben,egyszerűen már az zavar hogy a legjobb barátom néz miközben edzek.Régen itthon edzetem de a súlyzóimnak a nagy részét el kellet adnom így csak 2 pár kézi súlyzóm van.Persze fontos az erő is de első sorban izmosodni szeretnék.Ilyenekre gondolok mint pls: szabad súlyos, kettlebell. Az a lényeg hogy az izmosodás a cél első sorban.
2016. júl. 11. 12:10
 1/4 anonim ***** válasza:
veszel két egykezes összeszerelhető rudat, meg egy hosszút, hozzá, tárcsákat, és kész
2016. júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Naturálban az izmosodás minden esetben valamilyen kondícionális képesség fejlődésének a mellékterméke. Legyél erősebb, legyél gyorsabb, legyél robbanékonyabb, és izmos leszel. Nincs olyan, hogy izmosító edzés, és nem is működik 1-2 évnél tovább semmi, amit ilyen néven hirdetnek.


Tehát: erősödnöd kell neked is, hiába az izom a cél. A felsőtestedet le tudod edzeni húzódzkodással és tolódzkodással, ha egy táskába teszed a kézisúlyzóid, és próbálsz mindig egyre több ismétlést, vagy egyre nagyobb súlyt megmozgatni.


A lábaid már problémásabbak, azokhoz muszáj nagy súllyal nyomni. Egy ideig fejlődhetsz kézisúlyzós egylábas guggolásokkal, de ne várj nagy eredményt.


Én a helyedben öntenék betonból kettlebellt, egy festékes vödörbe 20-30kg beton belefér. Guggolás mehet azzal is, fej fölé nyomás, evezés, stb.

2016. júl. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
12 kilós kettlebell 5000 Forint volt. De vannak nagyobbak is picit többért. A bell újonnan méregdrága, de én nem öntögetném betonból. Súlyzót inkább lehet tákolni. A lényeg, hogy akármit csinálsz betonból, ne dobd le.
2016. júl. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Súlyzót pont nem, mert nem tudsz két egyforma tárcsát önteni, felemásakkal meg problémás lenne az edzés. Kettlebellnél viszont ez nem probléma. Akár le is dobhatod, csak akkor füvön kell nyomni, nem a garázsban, betonon.
2016. aug. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!