Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A kajak-kenusok honnan veszik...

A kajak-kenusok honnan veszik ezeket a táplálékkiegészítőket, hogy sorra buknak meg a dopping teszteken?

Figyelt kérdés

A táplálékkiegészítőkben is vannak tiltólistás szerek?

Azt hittem, hogy az olimpikonokat a scitec támogatja, a scitec termékeiben is vannak ilyen illegális szerek?



2016. júl. 14. 09:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak azokat mondják kifogásnak, rendes gyógyszereket szednek tudatosan, az összes, aki meg lebukik az meg kitalálja, hogy épp mire fogja, most a tápkiegekre fogni a menő
2016. júl. 14. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
49%
Ahogy az első mondja. Mint pl a legutóbbi srác, amelyik most épp azt kamuzta hogy akarata ellenére beletehették az ételébe vagy az italába a doppingszert. Agyam elborul, hogy ekkora retardált kifogsokkal rukkolnak elő.
2016. júl. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Nem lehet dopping nélkül aranyat nyerni olimpián. Ez tény. De valamire ugye fogni kell nem lehet azt mondani a tévében a parasztoknak, hogy hát igen mindenki koxol csak én most lebuktam.
2016. júl. 14. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Meg milyen érdekes, ráfogják a tápkiegekre, de perelni egyik se meri őket amiért doppingot tettek a kiegészítőkbe ;)
2016. júl. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 likebike ***** válasza:
A kajak-kenusok mind tele vannak.Csak valakit éppen nem kapnak el,de hidd el,nem lehet ilyen szinten ennyit edzeni,ennyi versenyen résztvenni doppingszerek nélkül.Nézd meg Armstrongot mikor kapták él,miután megnyert 7 Tour de France-t.
2016. júl. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
51%
Stanazolollal meg kokóval buktak, hogy jön ide a hulladék tápkieg? Buta állat.
2016. júl. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Minden sportban mindenki szed mindent, az más kérdés, hogy éppen ki bukik le.

10 évvel ezelőtt gimiben húgomnak volt egy osztálytársa, aki igazolt focista volt. Már neki is nyomatta az edző a bogyókat, hogy na majd ettől gyorsabb leszel, és aki nem volt hajlandó beszedni, azt éppen nem rúgta ki, de sok játéklehetőséget nem kapott a továbbiakban, kb edzésre járhatott csak. És ez csak egy megyeszékhely ZS kategóriás ifi utánpótlás csapata volt. Képzelheted mi megy olimpiai szinten...

2016. júl. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne kergessünk illúziókat. Egy verseny, Főleg egy olimpiai! Nem mehet dopping nélkül. Mindenki DOPPINGOL! Nincs kivétel. A tépkiegcégek meg azért nem perelnek, mert nem konkretizálnak, hogy ettől és ettől a cégtől származó fehérjét ettem meg. Mindig valami dél-amerikai no name proteinre mutogatnak. Azt nem fogja bevallani, hogy éjszakánként gyogyókat szed, meg szurikat nyomkod a poppolójába. :D Szóval ne szarj a proteintől, nem fog ártani. De megbízható cégektől vásárolj persze. Az sosem árt. Az meg, hogy mi megy versenyszinten az már teljesen más tészta.
2016. júl. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én személy szerint tök gáznak tartom hogy arról szól az élsport hogy mindenféle szert megetetnek a versenyzőkkel és aki ebbe nem partner azt kitagadják. Belegondoltam abba hogy ha nem doppingolnának akkor mennyivel esne vissza a teljesítményük. Ennek így mi értelme van azt nem tudom meg mondom őszintén. De abban biztos lehetsz hogy nem a boltban vett proteinporban volt dopping.
2016. júl. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ahogy néhai biosztanárnőm mondta, az olimpia a gyógyszergyárak kutatóinak versenye lett... most, biológusként én is belátom ezt.
2016. júl. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!