Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 100% Whey Protein por és...

100% Whey Protein por és GFX-8 tömegnövelő így mehet együtt?

Figyelt kérdés

Reggel proteines kaját eszem, délután megiszom a GFX-et, ha aznap edzek akkor edzés után még egy adag fehérjét iszom.

1adag-40gramm mindkettőből


2016. júl. 18. 15:30
 1/6 likebike ***** válasza:
Tömegnövelő=kuka,az olajos magvakat kéne nyomatni helyette,van bennük elég kalória.
2016. júl. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100 grammban 32 gramm cukor. Gratulálok barátom
2016. júl. 18. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Egyik nagyobb nyomorék,mint a másik, komolyan mondom. Ha nem értek hozzá, akkor tanácsot várok, nem lekezelő választ.

SZerencsétlenek...

2016. júl. 18. 17:00
 4/6 A kérdező kommentje:
Az elsőtől bocsánat, a másodikra értettem.
2016. júl. 18. 17:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha már megvetted a gfxet akkor azt nyomd edzés után, fehérjét meg csak akkor ha nincs meg a napi adag, különben nem kell. GFX8ból 100gr egy adag, 40gr az semmi, ezt meg is nézheted a neten.
2016. júl. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én vagyok a nyomorék? :D Melyikünk vett cukorkupacot? Én nem ismerem az összetétel leírást vagy te? Szánalmas vagy...
2016. júl. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!