Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemény erről a termékről?

Vélemény erről a termékről?

Figyelt kérdés

Vékony testalkatú 65 kg-os srác vagyok, és szeretnék egy 5-8 kg-ot felszedni. 3 hónapja rendszeresen edzek, de munkám miatt sajnos nem tudok naponta több alkalommal enni, egyszerre pedig csak kevés fér belém.., így bár erősödni erősödtem, eddig nem jött rám kb semmi. Arra gondoltam, elkezdek valamilyen táplálékkiegészítőt szedni és ebben szeretnék segítséget kérni, hogy mit ajánlotok. Eddig ezt találtam: [link]

Vélemény? Előre is köszönöm!



2016. júl. 18. 19:06
 1/2 Cortez70 ***** válasza:
100%
Jó, de drága. Mhn whey 3 kg 10 ezer ft.
2016. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Megfelel, de azt tudnod, kell hogy egyik fehérjekészítmény se csodaszer, nem válthatja ki a megfelelő étrendet. Próbálj meg munkaközi szünetekben enni, vagy utazásközben, vagy amikor belefér. Nekem az előző fos munkahelyemen, a gyárba is volt 3 szünet a műszak alatt, mindegyikben ettem. Úgy csináltam, hogy otthon összevágtam főzés után a csirkemellet és úgy raktam a kajásdobozba, hogy munkahelyen már csak belapátolni kelljen.
2016. júl. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!