Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit ehetek diétakor?

Mit ehetek diétakor?

Figyelt kérdés
Kockahasat szeretnék de ehhez diétáznom kell, mit szabad ilyenkor ennem?
2016. júl. 18. 19:38
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Kiszamolt etrend

Hus

Zoldseg

Rizs

Zab

2016. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Lényegében bármit ehetsz, a lényeg a kiszámolt makrókon van.

Nem versenyre készülsz, igaz?

2016. júl. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Cortez70 ***** válasza:
100%

Ami belefér a kiszámolt étrendedbe, makroidba.

Amúgy:

[link]

2016. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
72%
Megse mindegy h a kiszamolt kalorit beviszi csokibol v rendes kajabol nem?
2016. júl. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Cortez70 ***** válasza:
100%
Nem mindegy.
2016. júl. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem készülök versenyre, csak egy kicsit sportosabban akarok kinézni :)
2016. júl. 18. 20:30
 7/9 anonim ***** válasza:
53%
ha nincs tömeged, ne szálkásits. először edz 4-5 évig, majd ha van egy forma, akkor pucolj le, igy legalább nem úgy fogsz kinézni, mint egy éhező napközis.
2016. júl. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki azért kezdi el az edzést, hogy elérje először a naturál maxot, majd leszálkásítson.. Először én is meg akartam szabadulni a feleslegtől, aztán tömeget. Általában akin van egy kis felesleg, az fogyni akar először, nem tömeget, hiába úgy lenne a helyes Herold, ahogy írod, nem fogják ezt betartani és meg is értem.
2016. júl. 18. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ezzel az a probléma, hogy totális időpazarlás az ilyen diéta ebben az esetben, mert egy tiszta (!) tömegnövelő étrend mellett ugyanúgy le tudsz fogyni kb 10-14% TZS-re, natutálként meg nem is szabad ennél sokkal lejjebb menni... szóval: ha nagyon kövér vagy, és fogyni és erősödni akarsz: tiszta tömegelés. ha vékony vagy, és izmos akarsz lenni: tiszta tömegelés. ha már van egy jó formád, és le akarsz pucolni: szálkásitás. legalábbis én igy látom értelmét. ha csak simán kövér valaki, és csak le akar fogyni, nem akar erősödni izmosodni, akkor mehet egy lightos szálkásitó étrend, heti 0.5-1 kiló fogyásnyi kalóriával.
2016. júl. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!