Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyire ajánlott ezt a...

Mennyire ajánlott ezt a hármat egyszerre szedni?

Figyelt kérdés

Melyik a legfontosabb, vagy melyiket hanyagoljam?

Vagy mehet mind a három?


-Hyper mass 5000

-Vitabolic

-Impact whey protein



2016. júl. 20. 20:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
26%

Oké akkor legyünk tudatlanok, együnk rizst, hogy legyen elég fehérjebevitel és együnk csirkét, hogy szénhidrátot is vigyünk be.


Ja de várj!!

A csirkével viszed be a fehérjét és a rizzsel a ch-t, de hé, ez kit érdekel??

Ezt nem kell tudni úgy is kell mind a kettő, megenni meg háttérismeret nélkül is meg lehet csak étvágy kell hozzá, maradjunk bátran tudatlanok :)


Micsoda logika!


Mellesleg nem mondtam, hogy nem kéne Ca, Mg meg omega-3.

De nekem valamiért mégis jobb a közérzetem, ha tudom mi a különbség a vitamin és az ásványi anyag között :)

2016. júl. 20. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Cortez70 ***** válasza:

Cukros tömegnövelő sosem kell. Kuka!

Multivitamin és ásványi anyagok, nyomelemek azok kellenek. A Vitabolic az nokedli, kell mellé napi 1g C-vitamin pluszban. Jobb lenne multi pro vagy ha már biotech, akkor daily pak.

Fehérjepor akkor kell, ha nincs meg szilárd étkezéssel a napi beviteled.

Ennyi.

2016. júl. 21. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 likebike ***** válasza:
Jaj,bocsánat emiatt az óriási hibáért meg hogy siettem.De nyugodtan felsorolhatod őket,ami kell,én csak egy "okos" vagyok.De tömegnövelő az kell,mi?Az hozza a masszát.
2016. júl. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 likebike ***** válasza:
Amúgy meg nem azt írtam,hogy ezek vitaminok.Ott van a végén,hogy mikrotápanyagok.
2016. júl. 21. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 likebike ***** válasza:
Te jobban értesz hozzá,szóval én inkább kussban maradok és hallgatom a Mestert.Sensei,tiéd a szó!
2016. júl. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%

Ha negyven kiló nyomatni kell a masszát (a versenyautója nélkül).


Kérdező:


"Szia!

A + vitamin alatt mit javasolnál?"


likebike nevű felhasználó válasza:


"Kálcium,magnézium,omega-3."


Szerintem egyértelműen hibás a válasz, hiába szerepel a következő mondatodban, hogy mikrotápanyag, ez nem korrigálja az első mondatban leírtakat...


Vesszőhasználat: elégtelen.


Rendben tanulj tőlem fiam, én megadom neked az esélyt a sikeres jövőre.

Szólíts Szent uraságnak.

2016. júl. 21. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 likebike ***** válasza:

Jó,hibáztam,hogy nem válaszoltam halálpontosan.De azt inkább kihagyom,hogy így szólítsalak,bántja a fülem.

Még ha 40 kg(amit kétlek de majd megmondja),akkor sem kell tömegnövelő.Vagy vesz fehérjét és hozzátesz egy kiló cukrot,ha annyira akarja és így olcsóbban jön ki vagy összeállít egy rendes étrendet,kalóriadúsat és akkor nem kell hulladékot vegyen méregdrágán.

U.i.:Attól még kell az a két ásványi anyag meg az az egy zsírsav,hogy bírja a gyűrődést.

Ezek kellenek:egy multivitamin+kálcium,magnézium,-kérdező,ha eszel naponta 500g brokkolit,akkor a Ca meg a Mg nem kell-Omega-3,C-vitamin.Meg fehérje,ha nincs meg szilárd kajából.Ennyi.

2016. júl. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

75 kg vagyok amugy:D (175 cm)

De nem fogok tomegnovelot venni.

2016. júl. 21. 11:34
 19/19 likebike ***** válasza:
Nem is kell.Vigyél be 150g fehérjét,80g zsírt és vagy 350g ch-t(ezt tapasztald ki).Veszel vitamint meg ÁSVÁNYI ANYAGOKAT és meg is vagy.
2016. júl. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!