Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 72 kilos vagyok, érdemes...

Gergő Kiss kérdése:

72 kilos vagyok, érdemes elkezdenem inni a Jumbo professionalt? Mert izmosodni szeretnék csak.

Figyelt kérdés
körülbelül 1 hónapja tolom minden nap az edzést, vékony alkatú voltam de most felmentem sima kajákkal 72 kilóra, de szeretném kicsit felturbózni magam, jumbo professionalt ajánlották. Szerintetek érdemes nekem azt elkezdeni? olyanokat hallottam, hogy teljesen felfúj, aztán leeresztessz, illetve lehet, hogy csak zsír fog rád jönni.

2016. júl. 21. 11:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
rendes étrend kéne, nem cukor. semmi olyat nem ad a gainer, amit egy rendes étrend ne tudna.
2016. júl. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 likebike ***** válasza:
Nem kell minden nap edzeni.1 hónapja edzesz,akkor hány kg voltál?Ennyi idő után mit akarsz felturbózni?Így is fejlődtél eleget,nem gyorsíthatod meg a folyamatot.Inkább az étrended turbózd fel,olcsóbb és többet érsz vel.Veszel 200ft-ért 200g mogyorót és beviszel 1200 kalóriát.Ez nem csodaszer,nem fejlődsz jobban tőle.Továbbá tele van cukorral,drága,szóval kuka.
2016. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
55,56kg voltam, elkezdtem edzeni és észrevettem magamon, hogy valamivel többet is eszek és 70 kilora elég gyorsan felmentem. 71-72-73 között vagyok mindíg, már lassan 1 hete. Tudom, hogy kellenek pihenő napok is, nem edzek 7/7 napot semmiképp, max 5 egy héten és minden nap igyekszek másra edzeni más izomcsoportra. Igazából én is tudom, hogy ez nem más, mint egy vödör kaja, csak az érdekelne, ha elfogy és az mellett döntök, hogy abbahagyom, akkor látványos lenne-e a kiesés, vagy elég, ha eszek és rendesen edzek, akkor meg tudom-e tartani az alakom.
2016. júl. 21. 11:32
 4/12 Cortez70 ***** válasza:
Nem kell cukros tömegnövelő.
2016. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 likebike ***** válasza:
1 hónap alatt szedted fel 16 kilót?
2016. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Ja, kb. Talán pár nappal több. Hírtelen jött ez az edzés ötlet, edzettem majdnem minden nap és ettem rendesen. Ezek szerint ennyit számít az edzés, mert addig ehettem volna akármennyit, 1 kilo nem jött volna rám. Ja igen, azt nem írtam h 19 éves srác vagyok.
2016. júl. 21. 11:42
 7/12 likebike ***** válasza:
90%
Ember,te akkor jó zsíros lehetsz.16 kg kb.35 nap alatt rengeteg,úgy,hogy az edzés elején 1kg izom jön fel egy hónapban.Szóval a maradék 14-15kg víz és zsír.
2016. júl. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
hát jumbotól, meg bármilyen tömegnövelőtől zsírosodni fogsz, nem izmosodni. izmosodáshoz rendes étrend kéne rendes edzéssel.
2016. júl. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
mellesleg abból a 16 kg-ból 1kg lehet csak az izom. A maradék az mind zsír és visszatartott víz. Gratulálok hozzá, később majd örülni fogsz neki, amikor szálkásítani szeretnél.
2016. júl. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Inkább az agyad turbózd fel egy kicsit tanulással...
2016. júl. 21. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!