Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Melyik tömegnövelőt lenne...

Melyik tömegnövelőt lenne érdemes megvennem?

Figyelt kérdés
2 hónapja kezdtem a kondit, heti 3 alkalommal járok edzeni. Edzés után Whey Protein Professional-t iszok. 178cm vagyok es 62 kg. Sosem voltam kövér,sőt... rendszeresen megjegyzik hogy hu de vékony vagyok... Szóval szeretnék felmenni olyan 75kg körülre. Jumbo és Jumbo Professional között gondolkodtam, ti melyiket preferáljátok?

2015. febr. 1. 22:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nagyon nehezen hízol, egy próbát TALÁN megér a sima Jumbo, bár nagyon nagy része cukor. Én is nehezebben hízok, de pakolt a hasamra egy kis zsírt, szóval váltottam a Professionalra.


Ha csak anyagilag nézzük, a sima Jumbo nagyon nem éri meg, a fent említett nagy cukortartalom miatt.

2015. febr. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Vegyél inkább dextrózt a WPP mellé
2015. febr. 2. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
savofeherjehez vegyel kulon szenhidratot
2015. febr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Így, ahogy az előző kettő mondja. A proteined mellé edzés utánra még kell szénhidrát is.

Ha a szőlőcukrot túl édesnek találod akkor még vehetsz maltodextrint vagy carb-f.


És ne feledd az étrend az alapja az egésznek.

2015. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen tudom, az étrend... Csak sajnos nem tudom megoldani, hogy rendszeresen tudjak enni, és azt is a megfelelő anyagokból. Ha ez kivitelezhető lenne, akkor szerintem semmilyen port nem használnék. Igen sokan mondták, hogy semmi értelme "cukrot" venni annyiért, Jumbo néven. Tudok beszerezni ilyen fél kilós kiszerelésben szőlőcukor port 450ft-ért. Erre gondoltatok? Vagy dextróz alatt mit értetek? Van valami márka vagy típus név ami konkrétan ezt tartalmazza? Kicsit segítsetek leszűkíteni hol és mit is kéne vennem :)
2015. febr. 2. 13:08
 6/11 anonim ***** válasza:
en 1 kg szolocukrot veszek ennyier...
2015. febr. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
t lemaradt, bocsi
2015. febr. 2. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem a tápkiegen fog múlni...ugyanaz mint a csirkerizs...sőt a szilàrd jobb. De ha inkább tápkigre költessz akkor vegyél a fehérje mellé ch-t (Carbox, Carb-F, szőlőcukor). De úgysem ezektől fejlődsz. Csak kényelem
2015. febr. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, most olvastam a válaszod...szőlőcukor=dextróz...shop.builderről lehet venni por formájàba nézd meg
2015. febr. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm! :D
2015. febr. 2. 15:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!