Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vida Zoltán honnan tud ennyi...

Vida Zoltán honnan tud ennyi mindent erről a sportról? Versenyző volt? Csak mert nem találtam róla semmi információt?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, tisztelem és becsülöm Zoli bácsit! Csak érdekel.
2016. júl. 21. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet érdekelte a téma és megtanulta... Ezis lehet :D
2016. júl. 28. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ami még szimpatikus nekem, nem nyögdécsel összevissza beszéd közben.
2016. aug. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A Testnevelési Egyetemen végzett, Testépítés-és fitneszedző diplomát szerezve. Kellő tudást szerzett az egyetemen,és szerintem folyamatosan kutat a témában,hogy bővítse is a már meglévő tudását. Számomra intelligens,tanult,művelt ember,ez meglátszik a cikkein is,amit a Bodysport.hu oldalán írt. Kellően tudományos,részletes. Nem arról van szó a shop builder "edzője" drugs bunny se rossz,neki is van tapasztalata,meg tud valamennyit,de szerintem Zoli bácsi sokkalta műveltebb,jártasabb a szakmában,plusz ő folyamatosan készít fel embereket versenyre,és bíráskodik is.Nem akarom lefitymálni Bunnyt,de Zoltán nem véletlen tudott diplomát szerezni sporttudományból,és nem véletlen ég és föld bunny tudása,és az ő tudása között.
2018. máj. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!