Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy kezdjek neki a testepites...

Hogy kezdjek neki a testepitesnek? Reszletek/adatok lent!

Figyelt kérdés
Sziasztok! A kerdesem vegtelenul egyszeru. Csak szakertok vagy tapasztaltak valaszait varom. Hogy tudnam elkezdeni a testepitest? Teljesen jaratlan vagyok a temaban, viszont kituztem celul, egy testalkatot es valora szeretnem valtani. A kerdes, hogy hogyan alljak neki? 97 kg vagyok 27 eves fiu, 190 cm magassag. Van nemi zsir a hasamon, mellkason, annyira nem veszes de azert engem zavar. Paran mondtak, hogy innen el lehetne kezdeni a szalkasitast, en viszont ugy gondolom, hogy elotte lefogynek 90re vagy legalabb 92re es onnan tudnam kezdeni. Tomeget novelnem szerintem nem kell, tulsulyos nem vagyok es vekonyka sem. Hogy kezdjem el? Mit csinaljak eloszor? Ha elkezdenem a szalkasitast, azt hogyan tegyem? Eddig meg csak neten olvasgattam, az eleg zavaros volt. Ha tudtok ajanlani egy edzestervet/modszert/etrendet/cikket/weboldalt/konyvet a temaban azt megkoszonnem! :)
2016. júl. 24. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]

shop builder

"elotte lefogynek 90re vagy legalabb 92re es onnan tudnam kezdeni"

ez a legnagyobb hülyeség, pedig majd mondják

egyél kevesebb ch-t több fehérjét, mint most

a váll edzés nem egy gyakorlat hanem kb 3

edzél mindenre

a magyarok után én ezt nézem:

https://www.youtube.com/user/JDCav24

2016. júl. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sarga kapszula google
2016. júl. 24. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!