Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek 178cm magassággal...

Sz.Ricsi99 kérdése:

Szerintetek 178cm magassággal lehetek naturalban 85-90kg szárazon?

Figyelt kérdés
17éves vagyok ektomorph, tehát genetikailag nagyon vékony alkat 2éve kezdtem edzeni alig 40kilóról indultam, most 60kg vagyok. Ha továbbra is keményen edzek és figyelek a kajára elérhető a kitűzött célom dopping nélkül?
2016. júl. 28. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Attol függ neked mi a szaraz. 10% alatt szvsz biztos nem leszel 90 kílo cucc nélkül.
2016. júl. 28. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem :)
2016. júl. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Figyelj, saját tapasztalatból mondom, ismerem ezt a fajta alkatot, ha te egyszer évek múltán keserves és kitartó munkával eléred majd a 80 kilót, megcsókolod a mérleget meg az anyaföldet. Jobban jársz "sikerélmény" terén, ha picivel reálisabb célokat tűzöl ki magad elé. Nem akarom elvenni a kedved, és elhiszem, hogy keményen edzettél, de az hogy 15 és 17 éves korod között ilyen sokat híztál, abban az is benne van, hogy ez kb. a legtermészetesebb dolog ebben a korban, azoknál is, akik a kisujjukat sem mozdítják. De készülj fel lelkiekben, hogy ez nem lesz örökké tartható, le fog sajnos lassulni, és akkor már vért köp az ember minden egyes dekáért. Vagy a 90 kg-t felejtsed el, vagy azt, hogy ektomorph lennél, a kettő nehezen fér egy mondatba. Mindenesetre kívánom a legjobbakat, ne add fel, hajrá!
2016. júl. 28. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__testepites__7955..


10 nappal ezelőtt még stanázni akart a gyerek XDDXD te sose leszel 85-90kg szárazon naturálba. gyenge akaratú kis pööcs vagy

2016. júl. 29. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..


Azelőtt meg danabolozni XDD na jólvan ricsike feküdj le

2016. júl. 29. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Cortez70 ***** válasza:
Nem. Hulye vagy ricsike.
2016. júl. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az értelmes válaszokat, a többieknek pedig az építő kritikát!
2016. júl. 29. 10:29
 8/8 anonim ***** válasza:
85 kiló szerintem még lehetsz kis zsírral, 90 is zsírosabban.
2016. júl. 29. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!