Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt hova számoljam? Mehet a...

Ezt hova számoljam? Mehet a vasárnapihoz?

Figyelt kérdés
A szombati fehérjemennyiség megvolt,most meg 10 perce a turmixom,viszont most este fél 1 kor jött haza apám girosszal és most giroszt zabálok de a szombati fehérjemennyiség meg volt,nem vész kárba,amit most eszek?Vagy átcsusztathatom a vasárnapi kajába így holnap,vagyis már ma kevesebbet kell ennem?

2016. júl. 31. 00:42
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem girosz,bocs.Kebab.De mi a különbség?
2016. júl. 31. 00:42
 2/7 anonim ***** válasza:
Mit számít ennyi kaja? Semmit. Egyél holnap is normálisan és kész.
2016. júl. 31. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
tökmindegy. én általában keléstől fekvésig szoktam számolni. ha megeszed, kb 3-4 óra alatt felszivodik, az pedig elég messze van a holnapi kelésedtől.
2016. júl. 31. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem kell ennyire túlvarialni az étkezest :)
2016. júl. 31. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Cortez70 ***** válasza:
Tökmindegy hová számolod.
2016. júl. 31. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tehát ha egyik nap eszek 120 gramm fehérjét,a másik nap 150-et,akkor az olyan mint ha mindkét nap ettem volna 150g-ot?Nem fog kárbamenni az a kebab?Ehetek máma annyival kevesebbet?
2016. júl. 31. 11:15
 7/7 Cortez70 ***** válasza:
A több napi átlag számít, mehet egyik nap kevesebb, nem esik le az izom rólad.
2016. júl. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!