Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy lány is lehet testépítő?...

Egy lány is lehet testépítő? Nem szólják le a kondiban a srácok a lányokat?

Figyelt kérdés

2016. júl. 31. 18:18
1 2
 1/12 Cortez70 ***** válasza:
100%
Persze, hogy lehet. Nem szólnak le. Versenyezni akarsz?
2016. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg segitunk is hat ha jo segged lesz
2016. júl. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Bírják a pasik a csajokat. Sőt, én fiatal vagyok és alacsony, engem mindenki pátyolgat. Senki sem néz ki a teremből. Hajrá 💪
2016. júl. 31. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Keress ra: julia vins
2016. júl. 31. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Edzeni megy az emberek nagy része a terembe, nem érdekel senkit, hogy a másik mit csinál.

Mondjuk néha van 1-2 ember, aki csak a telefonját nyomkodja és ül a gépen, attól kicsit felmegy a pulzusom, főleg, ha arra a gépre várok, de ritka ez.

2016. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Huuu! Koszi a sok biztató választ :)
2016. júl. 31. 19:16
 7/12 Klanwarrior ***** válasza:
100%
Én mindig felnéztem azokra a csajokra/nőkre, akik edzeni járnak ;)
2016. júl. 31. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egy nőnek/lánynak is éppen annyi joga van terembe járni, mint egy férfinak. ;) Tény, hogy kevesebb csajszi van, de pl. engem soha nem zavart, hogy valamikor csak én voltam lány a teremben. Normális helyen úgyis mindenki magával foglalkozik, a saját edzésével van elfoglalva. Én fiatal is vagyok, lány is vagyok, de velem mindig rendesek, kedvesek voltak, megdicsérték a kitartásomat, emiatt ne izgulj. :)
2016. aug. 1. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Csak azért van kevesebb lány a teremben, mert azt hiszik, hogy kinézik őket vagy, hogy "túl izmosak lesznek".


Menj le nyugodtan, nem fognak leszólni, hiszen mindenki ugyanazért van ott, amiért te. Jobban akarnak kinézni.


Szerintem az egyik legtisztelendőbb dolog, ha egy nő szembemegy a félelmeivel és elkezd edzeni.

2016. aug. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
34%

Lehetni lehet, de minek?

A legtöbb nő átesik a ló igencsak tőlsó oldalára, és olyan gusztustalanságba gyúrja magát, hogy jajj.

2016. aug. 2. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!