Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Profi testépítés. Költségek?

Profi testépítés. Költségek?

Figyelt kérdés
Mennyibe kerülhet nagyságrendileg fenntartani(koksz, kaja, kiegészítők stb) éves szinten egy élvonalbeli tettet? Magyar élvonal és Amerikai élvonal is érdekelne. Köszi.
2016. aug. 4. 09:27
 1/6 likebike ***** válasza:
Én nem vagyok szakértője a szteroidoknak,de azt tudom,hogy egy hónapban minimum 50 ezer elmegy a koxra.Az étrend meg tőled függ:egetsz te lazacot meg marhát minden nap,bulgurral és akkor horror lesz az ár vagy ehetsz csirkét rizzsel,zabot,tojást és akkor olcsóbb lesz.Kiegészítőknél 1. a vitamin,ez elengedhetetlen.Még van a fehérje,kreatin,max szálkásításkor egy bcaa,a többi semmit nem ér.Valahogy kéne szponzort is szerezz,ha már versenyző akarsz lenni.
2016. aug. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1, Köszi nem szeretnék az lenni, csak érdekelt a dolog. Gondoltam vannak itt esetleg versenyzők vagy olyanok akik ismernek ilyeneket és tisztába vannak a kiadásokkal.
2016. aug. 4. 10:03
 3/6 Cortez70 ***** válasza:
Akik komolyan nyomják azoknak havi 100 fölött van a kox, főleg ha megy növi is. A kaja megint egy százas.
2016. aug. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hallottam olyat hogy vmelyik magyar bb-nek havi 350 volt csak a növi, más meg azt mondja, hogy alig megy vmi :)
2016. aug. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cortez70 ***** válasza:
Növivel tényleg többszázezer csak a kox.
2016. aug. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 clint ***** válasza:

Nekem a normál kajám 70-80 ezer havonta, és nem versenyzek, a koksz része elenyésző ugyanis jó részük keményen kereskedik vele, a külföldi utakról behozzák a jobb minőséget is, és simán futja a nyereségből.

(de van olyan híres magyar aki gyártott is)

A tápkieg meg nem kérdés, az élvonalban szponzor utján megy, de sokat ismerek akik pl nem is nagyon fogyasztanak proteinport se... Csak mondják, mert muszáj :)

2016. aug. 4. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!