Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy ilyen forma eléréséhez...

Egy ilyen forma eléréséhez makrómolekula?

Figyelt kérdés

[link]


A bal oldali srác formáját szeretném elérni, jelenleg 200cm, 87 kiló vagyok, nagyon nehezen zsírosodok. Az érdekelne hogy melyik makromolekulából hány g-ot vigyek be 1 nap, előre is köszi.


2016. aug. 6. 00:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
mivan
2016. aug. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Szerintem érthető a kérdésem. Hány g ch, fehérje, zsír kell /tskg, tömegnövelés a cél, remélem erre rájöttél.
2016. aug. 6. 00:40
 3/18 anonim ***** válasza:

és a kommentekbe a sok gyökér szerint ez izmosnak számit.


oké

2016. aug. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

REMÉLEM ERRE RÁJÖTTÉL :DDDD


mr molekula

2016. aug. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még mindig nem a kérdésre válaszoltál, egyébként én tudom, hogy ez nem csak izom, de nem ez a lényeg...
2016. aug. 6. 00:41
 6/18 anonim ***** válasza:
meg se próbálom számolni hogy hány probléma van már magával a kérdéssel, mert akkor reggelig itt ülnénk
2016. aug. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Kezd el nyugodtan, ha okosat mondasz én szivesen fogadom, legalább tanulok.
2016. aug. 6. 00:44
 8/18 anonim ***** válasza:

1. semmi nem látszik a képen, ezért már nem lehet válaszolni

2. minden embernek más a makró és kalóriaszükségelete

3. ugyan úgy mint egy másik ember sosem fogsz kinézni, mert más az izom formája, eredése, tapadása, csontozata etc

4. mindenkinek más a természetes tesztó és növi termelése, az anyagcseréje, fehérjeszintézise, ezért valakinek 2 év ugyanaz, mig másnak 4


DE!


ez nem forma, igy bárki nézhet ki, sőt, még a feje is nagyon kerek (moon face, a visszatartott viz miatt van) azaz zsiros mint az állat. ehhez nem kell étrend, csak egyél sokat, meg elég 1-2 hónap kondi, és kész.

2016. aug. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld kéz!:) szóval akkor sok ch, zsír
2016. aug. 6. 00:48
 10/18 anonim ***** válasza:

bocsi az elején hogy kicsit kiakadtam, csak ez a molekulás dolog új. alapvetően fehérjéből a száraz súlyodnak megfelelően a ktészeresét edd, tehát ha vagy 90 kiló úgy 160 grammot illik, de a 180 se baj. zsirból MINIMUM mennyen 80-90 g, vagy több, a ch meg a maradék, próbálj annyit enni, hogy ne zsirosodj, de már fejlődj.


én 80 kiló mellett 3500 kalóriát eszek, 140 g fehérjét, 80 g zsirt és 500 g szénhidrátot.


igy 2 év alatt ilyen a karom:


[link]


[link]


168 centi vagyok, és lb 42-es a karom hidegen. ezt csak azért irtam és mutatom, hogy legyen viszonyitásod

2016. aug. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!