Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A tejsavó fehérje vizesít?

A tejsavó fehérje vizesít?

Figyelt kérdés

Üdv

Team Suleimannál olvastam, hogy ő írta, mint személyes tapasztalat, meg úgy ajánlja, hogy ne használja semmilyen fehéjrét porból, mert bevizesedsz tőle és sz.ar lesz a forma, inkább csak kaja ?


Vélemények ? Van valóságalapja ? Hiteles edző..


2016. aug. 7. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
linkeld haver
2016. aug. 7. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
link
2016. aug. 7. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Cortez70 ***** válasza:
Engem nem vizesít.
2016. aug. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ja dobd a linket erre kivancsi vagyok
2016. aug. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 clint ***** válasza:
Nem, inkább homokosít
2016. aug. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Követem Szulit, eszem-iszom minden szavát, de ennek nem hiszek, meg azt se nagyon, hogy ilyet mondott volna
2016. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
En is kovetem es nem emlekszem h let volna ilyen poszt azert furcsalom
2016. aug. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A tejtermékek eleve vizesítenek... azért ez köztudott.
2016. aug. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Annyira figyeltek rá, hogy semennyire. Az étrendnél írta, hogy a tápkiegektől, fehérje portól bevizesedett és sz.arul is érezte magát, mikor elhagyta ezeket, lement róla vagy 2-3kg víz. Ez annál a posztnál volt, ahol az étrendet fírtatta, hogy kell napi 5-6x kajálni vagy azelőtti cikk ;) Aki keresi biztosan megtalálja. Nincs miért kamuzzak, ezt írta szó szerint.
2016. aug. 7. 12:32
 10/15 anonim ***** válasza:

Én régebben napi 7-szer ettem,nagyon szép adagokat,megse tudom már számolni miből mennyit,de nagyon sokat.


A kaja mellé ment minden por ,és tabletta,ami életben tartotta elvileg az izmom ahhoz, hogy teljesítsek,és növekedjek.


Edzés előtt por,tabletta.

Edzés közben Bcaaa

Gyors fehérje ,lassú fehérje, közepesen gyors , és közepesen lassú,glutamin .........áááááááá.


Amikor 20 percet késtem az egyik kajálással(a 7 közül !!) betettem egy sirató számot,és elbúcsúztam pár izomrosttól....mert úgy gondoltam összesek😭


6 hónapig jártam orvoshoz gyomorsav problémákkal,sajnos nem tudtam rendesen aludni,meg létezni.


Hasmenés az rendszeres dolog volt,én azt hittem már az a természetes😀


Nagyon jól alakúlt a súlyom amúgy,annyira jól,hogy 112 kg lettem olyan zsír százalékkal,amit inkább nem mondok el.

2016. aug. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!