Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ezt a testet és kart el lehet...

Ezt a testet és kart el lehet érni otthoni gyakorlatokkal? Ha igen melyeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés
[link]
2016. aug. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Nem
2016. aug. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. aug. 8. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Klanwarrior ***** válasza:
100%

Nem értem az előttem szólókat. El lehet érni.

De nem tudom, kinek mit jelentenek az "otthoni gyakorlatok". Mert van, akinek tolódzkodó-, húzódzkodó-, kötélmászó-lehetősége is van, van, akinek otthoni súlyzókészlete is akad, és van olyan is, aki mondjuk egy panelban csak a talajgyakorlatokra tud hagyatkozni.

Az izom nem tudja, hogy otthon edzel vagy az edzőteremben. Ha tudod biztosítani a kellő ingert, fejlődni fog.

Csinálj fekvőket minden szögből(0°,30°,60°,90°), guggolj egy lábbal akár valami otthoni súllyal a kezedben, vagy táskával a hátadon, húzódzkodj a három fogás mindegyikét alkalmazva, csinálj hasprést, vádlizz valahol. Ha valamiből képes vagy egyszerre 15-nél többre, nehezíts a gyakorlaton súlyokkal.

Én 3 hónapig edzettem otthon, ezalatt 3 kiló hússal gyarapodtam.

Egy idő után persze megáll a fejlődés, mert nem tudsz olyan súlyokat magadra aggatni, ami kéne, de ez a test elérhető, persze az étrend is meghatározó. Egyél napi 1,6-2g/ttkg fehérjét, 3-5g/ttkg szénhidrátot, és 1g zsírt(zsírmentes tömegre számolva).

[link] <-- ezen az oldalon minden étel makróit ki tudod számolni, nyersen mért adatokkal számolj.

Sok sikert!

2016. aug. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Cortez70 ***** válasza:
100%
Elérhető, mert nem sok a tömeg,csak viszonylag száraz. Ha vannak súlyzóid, akkor pár év és lehetsz ilyen jó étrenddel.
2016. aug. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 clint ***** válasza:
Elérhető
2016. aug. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!