Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hány évig jártatok személyi...

Hány évig jártatok személyi edzőhöz?

Figyelt kérdés
Én 3
2016. aug. 8. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:
0. Nem egy agysebészet a testépítés. A mai internetes anyagokkal meg lehet simán tanulni egyedül is. A profik is csak a gyógyszerészet miatt járnak edzőhöz, miből, mennyit nyomjanak.
2016. aug. 8. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Cortez70 ***** válasza:
0. A legtöbb nem is ért hozzá.
2016. aug. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semennyit. Kezdőknek is elég ha kb 1 hétre kérnek vagy pár napra. Ha csak hobbi gyúrós vagy és nem versenyzel, csak pénz kidobás. De ha én megtehetném, én is járnék mindig edzőhöz.
2016. aug. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem jartam
2016. aug. 8. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

most járok heti 1x vagy kéthetente 1x a szulihoz :)


amúgy a profi testépitők akik 30 éve edzenek is szeretnek edzővel edzeni, márpedig azért, mert te kivülről nem látod magad, másodszor egy jó spotter segit átlépni a saját határaid

2016. aug. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
59%

De az az igazi eredmény, ha a határaitad segítség nélkül léped túl.

Felesleges annak a személyi edző aki igazán a lelke mélyén akar változtatni magán az úgyis talál megoldást és a neten megtudd mindent amit akar..

2016. aug. 8. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
te ilyen tipikus gyökér vagy, aki életében nem edzett edzővel, de jössz a Paulo Coelho idézetekkel okoskodni?
2016. aug. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha nem tudsz egy gyakorlatot szabalyosan csinalni hiaba olvasod neten akkor se fog menni nem? O.o
2016. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
még ha szabályosan és jol csinálod akkor is teljesen más.
2016. aug. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem jartam, edzotarsam van
2016. aug. 9. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!