Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Egy személyi edzőnek tulajdonk...

Egy személyi edzőnek tulajdonképpen mi a feladata? Hogyan telik egy óra a kuncsaft szemszögéből?

Figyelt kérdés

Elég gazella testű vagyok, szóval érdemes lenne elkezdenem a tömegnövelést és arra gondoltam helyben fizetek egy személyi edzőnek néhány órát, amíg meg nem szokom a konditerem légkörét. Viszont fogalmam sincs, hogy egy személyi edző miként tartja az órát. Ott áll mögöttem és csendben ellenőrzi az általa felírt edzéstervet, hiba esetén pedig korrigál? Esetleg 60 percen keresztül "babusgat" és burkoltan degradál, mint kezdő zöldfülűt ("Mély levegő", "Koncentrálj mélyen", "Érezd ahogy az izmaid dolgoznak" meg hasonló lózungok, amelyektől a falra mászok és k***a cikinek érezném magamat (hát mégha csaj lennék), ahogy ezen instrukciók közben a siklókarjaimmal küzdök a nagyvilággal)? Vagy próbál motiválni, amíg meg nem pusztulok? xD ( https://www.youtube.com/watch?v=rsWw-JN46Xw ) Természetesen az én szintemhez képest. :D

Számomra ebből a háromból az utolsó két módszer nem igazán szimpatikus. Olyan edzőre vágyok, aki a fontos dolgokat megmutatja, azért, hogy ne bénázzak, de egyenrangú félként kezel, miközben én magam is azt érzem, mintha már hónapok óta renderesen oda járnék és egy idegennek csak az tűnne fel, hogy ő az edzőtársam (jó, persze a kettőnk közötti izomkülönbségből úgysem lehetne ezt hinni :D), nem pedig a személyi edzőm.



2016. júl. 31. 17:27
 1/1 Cortez70 ***** válasza:
100%
Többféle van. Van aki le sem tojja az ügyfelét és telózik, míg te erőlködsz. És van aki végig kíséri a gyakorlatot, kijavít, buzdít, felspanol, stb. Jót kell választani és nem lesz gond. Ennyi. Gazellatest..:)
2016. júl. 31. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!