Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért ilyen agyagkorsó a...

Mirk kérdése:

Miért ilyen agyagkorsó a genetika?

Figyelt kérdés

30-as kar. 45-ös vádli. Mindig is ilyen volt.

Mások felnőnek a gép előtt, meg se mozdulnak egész életükben, mégis sokkal erősebbek nálam. Egy fekvőt sem tudok csinálni.

Deréktól lefelé meg mintha egy másik ember lennék. Pedig sosem edzettem lábra semmit.



2016. aug. 10. 15:19
 1/8 GYMBOY ***** válasza:
Mert a labad minden nap terheled . Seta , allas , futas stb..
2016. aug. 10. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem, csak jó a genetikád, ink örülj neki és használd ki.
2016. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Cortez70 ***** válasza:
100%
Lábra jó a genetika, felül meg nem. Van ilyen, neked ezt dobta a gép. De ettől még lehetsz jó forma 4-5 év edzéssel.
2016. aug. 10. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ment a zöld.
2016. aug. 10. 15:55
 5/8 Klanwarrior ***** válasza:
Nekem is ez van. Vádlim, combom, fenekem irreálisan izmos a felsőtestemhez képest. Én örülök neki, van olyan haverom, akinek meg olyanokat mondanak, hogy hosszú gatyában jobban néz ki, mint rövidben a fogpiszka vádlija miatt :D
2016. aug. 10. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy nem kell vadliznod. Kezdj el edzeni terembe egy teljes test programmal aztán majd alakul
2016. aug. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is van egy ilyen haverom.Lemértük 46os golyó vádli átlagos bokával,szóval nem cölöp láb.Amikor először jött le terembe a nagydarabok is odajöttek hozzá és megnézték a lábát meg kérdezték sportolt-e már ő meg zavartan röhögött.Elvileg azért alakulhat ki ilyen vádli fejlettség egyeseknél a sima járkálástól,mert az átlagtól lazább az izompólyájuk.

Aztán van még egy haverom ő több mint 10 éve edz elég komolyan is néz ki,ennek ellenére életében nem vádlizott mégis 45 körül van neki.Viszont neki van egy ilyen a hülye járása,hogy a lépést lábujjhegyről indítja és a sarka alig ér le.Láttam már így menni több embert ritka hülyén néz ki de mindnek elég komoly vádlija volt.

2016. aug. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Genetika. Rokonomnak bikább lábai vannak mint az itteni terem 80%-nak úgy, hogy súlyzós edzést nem végez. Persze sportol.Nekem meg olyan vádlim van csoda hogy nem törik el magától.
2016. aug. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!