Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ha valaki tesztoszteron...

Ricsi13 kérdése:

Ha valaki tesztoszteron növelőket szed és nem gyúr rá, hanem thai boxol, akkor is jelentősen nő az izma?

Figyelt kérdés
Mindenem a thai box, kondiba csak néha van időm járni de nagy izmokat akarok.Arra vagyok kíváncsi,ha thai box edzés előtt venném be,akkor milyen hatása lenne?

2016. aug. 12. 17:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

nem növel izmokat.

a vitalitást és a libidót fokozza valamelyest 35 éves kor felett.

2016. aug. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Cortez70 ***** válasza:
Nem. De eleve milyen tesztó növelőről van szó? Mert sima kis tápkieggel semmire nem mész még erősítő edzéssel sem.
2016. aug. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem táplálék kiegészítőre gondoltam, hanem valamilyen kemény teszto.növelőre ami szteroidmentes.
2016. aug. 12. 18:00
 4/9 Cortez70 ***** válasza:
Akkor nem tudom mire gondolsz. De szteroidhoz is erősítő edzések kellenek.
2016. aug. 12. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szteroid mentes tesztoszteron? Az meg mi a szent szar? Tesztoszteron a legfontosabb férfi nemi hormon, egy szteroid. Olyan mintha gyümölcsmentes almát szeretnél.
2016. aug. 12. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

bocsi rosszul fogalmaztam.A szteroid mentesség a tiltott szteroidokra vonatkozott.

És légyszíves a kérdésre válaszoljatok, ha értetek hozzá.

2016. aug. 12. 19:04
 7/9 Cortez70 ***** válasza:
De nincs olyan szteroid ami nem tiltott, de hatékony. Kox nélkül sosem leszel nagyon izmos. Ez van.
2016. aug. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A kérdezőnek láthatólag fingja sincs miről beszél :)
2016. aug. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Zedo Aragaya1 ***** válasza:
Nem, thai boxon nem kapsz olyan terhelést, amitől nőnének az izmaid, viszont ha nőni akarsz, akkor terembe is kell járnod rendszeresen, a 2 viszont nem fér össze, legalabbis sztem. Én is muay thaiozni akarok most, és inkább a fizikai állóképességem, meg a sparring miatt. Viszont ott is lehet 1 kis masszát magunkra szedni. Az okosok azt mondják, hogy kreatint, citrullin-maleatot kell szedni a fáradási küszöb kitolásához ilyen sportoknál.
2016. aug. 15. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!