Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért nem izzadok meg a...

Miért nem izzadok meg a konditermes edzések során?

Figyelt kérdés
Futó edzès után ömlik rólam a víz,de súlyzós edzések után alig vagy egyáltalán nem izzadok meg,pedig a karom alig tudom felemelni. Ez mièrt lehet?
2016. aug. 14. 11:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem olyan intenzívek a súlyzós gyakorlatok számodra mint a futás. Gondolj bele, nem olyan érthetetlen
2016. aug. 14. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2016. aug. 14. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindenki izzadós, osztálytársam 30 perc futás után kezd izzadni, ő 1 óra kondi után kicsit se izzadna, talán ha 25-30 fokba edzene
2016. aug. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Intenzitás probléma.
2016. aug. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom hogy csinálja az edzését aki nem izzad, nekem minden edzésen olyan a pólóm, mintha a mosógépből vettem volna elő, vagy inkább még nedvesebb
2016. aug. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gondolom, az se mindegy, mekkora a súly, bár nem értek hozzá. Én kezdő vagyok és alig izzadok meg, ha nem melegben edzek (igaz, sokat pihenek, még hamar kifulladok, bár ez javul). Máskor sem vagyok izzadós, bár 1 percnél többet még nem tudok futni, az bizonyára hatna.

Engem is csak fáraszt a súlyzós edzés, teljesen máshogy hat rám, mint a futás vagy más efféle intenzív mozgást. Nem is melegszem ki annyira. Azt hiszem, ez nem meglepő.

2016. aug. 15. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én se szoktam izzadni, pedig nagy súllyal nyomom 5-8 ismétlés között és 2pnél többet nem pihenek. Futás közbe se izzadok nagyon, van aki nem izzad annyira.
2016. aug. 15. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!