Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Váltsak termet?

Váltsak termet?

Figyelt kérdés
20 kilóig van mindenféle egykezes de felette van még 22,5kg aztán csak 25kg majd 30kg majd 40kg.. 2 30kg súlyzó elég még vállból nyomni, de 40kg-ra esélytelen hogy átálljak 30ról.. Gondolom Cutlerbe meg ilyen nagyobb termekbe nem így van. Ti mit csináltatok ekkor mikor elfogytak a súlyok?
2016. aug. 15. 20:04
 1/4 Cortez70 ***** válasza:
100%
Én valtottam.
2016. aug. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Nálunk nem nagy a terem, de van 35-ös egykezes is, kisebbeknél meg van amiből duplán is van. Ha gondolod akkor válts, cutlerben biztosan nem lesz probléma ilyesmivel.
2016. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Glacierous ***** válasza:
Nálunk 26 kilóig vannak egykezesek.Van 2 egykezes rúd,amit fel lehet szerelni akkora súlyra,amekkorára akarod.De nekem a mellről nyomás kétkezes rúddal a fő vállgyakorlatom,arra egyszerűen fel lehet rakni bármekkora súlyt
2016. aug. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű a válasz: váltani kell.

Nálunk 2kg tól 40kg ig vannak. Két kilogramokkal nőnek a súlyzók.

2016. aug. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!