Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan növeljek a termetemen?

Hogyan növeljek a termetemen?

Figyelt kérdés

7 hónapja edzek, 17 kilót híztam. Jelenleg 178-180 centi vagyok és 71 kiló. A problémám, hogy olyan picikének érzem magam és ektomorf is vagyok. Magasságom egy dolog, de szeretném "nagyobb darab" lenni mint most vagyok. Hogyan folytassam? Az alábbi képek nem a legjobbak, de talán a probléma látható. Egy magas vagyok a jobb oldalival.


Hasonló testalkattal és izomtömeggel meglennék elégedve. De úgy érzem, hogy hiába eszek tömegelek és eszek rendesen, picikének érzem magam.


Minden választ szívesen fogadok és örülök is neki. Ha tudtok tanácsokat adni, akkor írjátok le őket.


Köszönöm.


[link]



2016. febr. 5. 17:45
 1/8 Cortez70 ***** válasza:
Szerintem meg nagyon is jól haladsz. 7 hónap alatt 17 kilót felszedni jó eredmény, főleg ha nem nagyon zsírosodtál. Zsír is mehetett fel nyilván, mert naturálban havi kb 1kg izom jöhet. Folytasd az egészet és majd nagyobb darab leszel, ennyit kell tenned. Amúgy én 30 éve edzem és még mindig picikének érzem magam, szóval ez nálunk "gyúrósóknál" már csak így megy.:)
2016. febr. 5. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7 hónap alatt 17 kiló.... tuti zsíros forma lehetsz
2016. febr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez a sport nem 7 hónapról szól., 2 év edzéssel sem leszel nagy, amit meg írsz testsúlynövekedés még sok is, úgyhogy nyugi, folytasd, majd jó lesz.
2016. febr. 5. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nem tiszta ez a kép nekem, te vagy a bal oldali 2 és olyan akarsz lenni mint a jobb oldali 2, vagy mivan?
2016. febr. 5. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Te most így kibaxtad magad és siránkozol? :D
2016. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigieket.


Én a bal oldali kettő vagyok, a jobb kettő az más. Hasonló, ilyen nagyságú formát szeretnék elérni, de úgy érzem, hogy ha tömegelek attól csak pufibb leszek, nem pedig vállasabb, szélesebb.

2016. febr. 5. 20:37
 7/8 Cortez70 ***** válasza:
Szélesebb is leszel majd. Persze a csontozat az adott, de a vállizom növekszik.
2016. febr. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyre nagyobb súlyokkal tudsz edzeni akkor nő ott az izom is nem kell parázni. Nagyobb súly, nagyobb izom. Hogy zsirosodsz is az természetes, majd diétánál leszeded magadról. Egy olyan jobboldali forma meg nem 7 hónap. 17kg plusz meg nagyon jó eredmény. Az havi 2,5kg kb. Nyomasd tovább, jó lesz az, de nem hónapokban kell gondolkodni.
2016. febr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!