Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Úgy érzem a barátaim visszatar...

Úgy érzem a barátaim visszatartanak a sport céljaim elérésétől. Hogyan legyek "kevésbé szociális" anélkül, hogy megbántanám őket?

Figyelt kérdés
Szóval az a problémám, hogy körülbelül 6-8 hónappal ezelőtt olyan fizikumom volt mint valami ókori görög istenszobornak (túlzás nélkül). Addig a pontig teljesen ki tudtam zárni mindent és mindenkit az életemből, nem is keresett senki (de jó is volt), az életem 90%-a a sport volt, a többit például melót, sulit, satöbbit csak túléltem és annyi.. Egyetemista vagyok, dolgozom de mint mondtam ez így nem jelentene semmiféle problémát, csak a barátok az utóbbi pár hónapban valamiért nagyon rámszálltak, mindenki velem akar valamit csinálni.. (többnyire alkoholfogyasztás, bulizgatás, fesztivál, dohányzással ahogy kell...szóval ezek sportolóként nem kívánatos tevékenységek) Mit tegyek, hogy ne bántsam meg őket, de valahogy vissza tudjak térni a számomra normális, maximálisan egészséges és majdhogynem versenysportolói életvitelhez? Ha valaki tud valami éppkézláb megoldást kérem segítsen, mert én már tanácstalan vagyok, és ez a szituáció rendkívül elkeserítő!

2016. aug. 15. 20:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Amit utoljara irtal kerdezo velem is ez van. Kajat es edzest betartom lazan de ha piarol van szo akkor 1 feles meg 1 sor utan nincs megallas csak baromi nehezen. Probald azt hogy elviszel mondjuk 500 forintot es akkor biztos nem tudsz majd venni tobb piat.. Nalam ez mukodik mert a tarsasagom nem valami ujgazdag fiatalokbol all es nem fogjak allni az estemet.
2016. aug. 15. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Csinálj a barátaiddal más programot. Megmondod, hogy te nem tudsz elmenni bulizni az életviteled miatt, viszont bármikor beülhettek valahova kávézni vagy hasonlók. Én sem járok egy ideje szórakozóhelyre, alkoholt sem fogyasztok, ellenben sokszor találkozom a barátaimmal akár lent egy ping pong asztalnál.
2016. aug. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nalam az a baj hogy sajnos mas programot nem is csinalnak az ismeroseim ivason kivul.. En szivesen mentem regen haverral setalni vagy kiulni a parkba de o mar elkoltozott es mas haveroknak az ivason kivul nincsen semmi programjuk..
2016. aug. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 aikiboxer ***** válasza:
És akkor képzeld el ugyanezt egy nimfomán csajjal.
2016. aug. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 Cortez70 ***** válasza:
Mi a gond a nimfomán csajokkal? :)
2016. aug. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 aikiboxer ***** válasza:
Hát ööö nem merem megírni. :))
2016. aug. 16. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes. Jófiú. ;)
2016. aug. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi a válaszokat minden kedves válaszolónak aki időt szánt arra, hogy kifejtse a saját gondolatait! Jó volt azért más véleményeket is hallani erről a témáról, volt miből meríteni. :) Most úgy tűnik kezd lecsengeni ez a nyári intenzív bulizáshullám, és hamarosan visszatérhetek a saját, jól megszokott életvitelemhez szeptembertől.
2016. aug. 24. 11:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!