Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Üdv, physquie versenyző...

Üdv, physquie versenyző szeretnék lenni. Hogy megy ez elmegyek valami edzőhöz aki felkészít? A részét nem annyira tudom, ezért kérdezlek titeket. Persze ez majd több mint 1 év múlva lenne aktuális.

Figyelt kérdés
1 éve edzek esztétikusan nézek ki, de nem vagyok valami nagy nyáron most nem is akartam nagyon tömegelni. Nemtudom naturálon mennyire űzhető physquie kategória de nyílván jobban mint a testépítés :)

2016. aug. 15. 20:39
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Genetika is kell hozza, vall-csipo arany. Ha az rossz mar akkor eldontotte a sors hogy a fszmba se leszel physique versenyzo...
2016. aug. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy felfigyeljenek kivételesen jónak kell lenned, nem kivételesen szarnak. 2 év edzés után, főleg naturálban pedig gyanítom az utóbbi lennél.

Ráadásul physique-be nagyon keményen mennek dolgok.

2016. aug. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Fiú vagy lány vagy?
2016. aug. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Férfi, Koslayer hát nyílván még nagyon szar formám van hozzájuk képest, de én leírtam hogy nem a jelenről van szó hanem majd még 1-2 év, Fiatal vagyok még.
2016. aug. 16. 14:21
 15/17 Cortez70 ***** válasza:
Leírtuk: naturálban nincs esélyed.
2016. aug. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ha még 1-2 évet keményen cuccolnál, és adott lenne a genetikád akkor esetleg. De így sajnos felejtős a dolog.
2016. aug. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

1 éve edzel, és azt írtad 1 év múlva aktuális. Beleszámoltam, ezért írtam 2 évet, nézd vissza :)

Ha 5 év lenne, vagy 10 év, az sem változtatna mert naturálban esélytelen.

2016. aug. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!